İzmir Torbalı Lazer Epilasyon

İzmir Torbalı Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyler kadın erkek fark etmeksizin herkes için büyük bir derttir. Günümüzde yoğun tempoda yaşanan hayat tarzı da göz önünde bulundurulduğu zaman, düzenli olarak tüyleri aldırmak ciddi bir vakit kaybı olarak da karşımıza çıkar. Ayrıca kalıcı çözümler sunmayan yöntemlerin neticeleri itibariyle hiç de yüz güldürmediğini söyleyebiliriz. İşte bu nedenle son zamanların gözde bakım işlemi lazer epilasyon imdadımıza yetişmiştir.

Lazer epilasyon 1990 yılında tüylerden kurtulma amaçlı kullanıma başlanmıştır. Ancak FDA (U.S. Food and Drug Administration) onayı alıp tüm dünyada güvenle kullanımı 1998 yılının sonuna tekabül eder. İlk zamanlar daha çok kadınların tercih ettiği bir uygulama olsa da artık pek çok merkezde erkeklere de lazer epilasyon işlemi uygulanmaktadır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Torbalı Lazer Epilasyon

Her ay ya da daha sık aralıklarla çeşitli yöntemlerle aldırmak/almak zorunda kaldığınız tüylerinizden bıktığınızı biliyoruz. Hem sürekli olarak maddi bir bedel ödemeniz, hem canınızın acıması ayrıca bir de ciddi bir zaman kaybı olmasının yanısıra hiçbir zaman tam anlamıyla pürüzsüz bir cilde ulaşamamak da hoşnutsuzluğunuzu arttırır. İşte tam da bu noktada lazer epilasyon gibi üst düzey konfora sahip bir uygulama devreye giriyor ve size sonsuza kadar pürüzsüz bir cilt vaat ediyor.

Lazer epilasyonun kullanım alanlarında gerek hormonal gerek ise yapısal olarak aşırı tüylenmeye maruz kalan kişiler ilk sırada bulunmaktadır. Ayrıca normal düzeyde tüylere sahip olan bireylerin de tercih ettiği kalıcı çözüm sunan bir uygulamadır. Uzman kişi tarafından uygulanan, tüy yapısına özel seçilen farklı atış programları olan lazer epilasyon aleti adından anlaşılacağı üzere lazer ışını içerir. İnatçı ve sert kıllar, batıklar, çok kısa sürede uzayan ve kökü belli olan kıl yapılarına sahip bölgelerde bile kısa sürede tatmin eden sonuçlara ulaştırır. Bu keyfi yaşamanız adına DMA Estetik ve Güzellik Salonu olarak son üretim kaliteli cihazlarla eşsiz bir epilasyon deneyimi yaşamanız için üst düzey hijyenik koşullarda hizmet vermekteyiz.

Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir?

  • Güvenli bir uygulamadır.
  • Konfordan taviz vermeden, ağrı ve acı hissetmeden uygulanan bir işlemdir.
  • Pratiktir ve zamandan kazandırır.
  • Etkili ve kalıcı sonuçlara ulaştırır.
  • Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir.
  • Batık tarzında oluşan ve görsel olarak da rahatsızlık veren cilt problemlerini ortadan kaldırır.
  • Koyulaşma gibi cilt tonundaki eşitsizlikleri yok edip homojen bir renk dağılımı sağlar.
  • Ömür boyu ağda vb. işlemlerle vakit ve para kaybetmenizi önler.

Lazer Epilasyon Yan Etkileri

İzmir Lazer Epilasyon

İşinde profesyonelleşmiş bir uzmanın uyguladığı hiçbir lazer epilasyon seansında yan etki yahut istenmeyen bir durum oluşmaz. Torbalı Güzellik Merkezi denince akla ilk gelen ve en çok tercih edilen güzellik salonu olan merkezimiz tüm işlemlerinde son derece başarılıdır. Detaylı ve çeşitli cilt bakımı uygulamalarımız da dahil olmak üzere DMA Estetik ve Güzellik Salonu bünyemizde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz güvenli ve yan etkisiz işlemlerdir. Ancak elbette ki uygulamış olduğumuz seansın türüne ve uygulanan bölgeye göre, işlemlerin ardından kişilerin konforunun sekteye uğramaması adına birtakım önerilerde bulunuruz. Bu önerilere uyan misafirlerimiz için ne işlem öncesi ne de işlem sonrası hiçbir komplikasyon söz konusu değildir.

İzmir Torbalı Lazer Epilasyon Fiyatları

Güzellik sektörü pek çok suistimale açık bir sahadır. Bu nedenle ilk etapta karşılıklı güven sağlamak en önemli unsurdur. Biz DMA Estetik ve Güzellik Salonu ailesi olarak alanında iddialı bir markayız. Söz konusu lazer epilasyon olunca her zaman daha da itinalı ve garantici bir yaklaşım sergilemekteyiz. Kullandığımız cihazların güvenilirliği, sertifikaları ve program alternatifleri tam anlamıyla mükemmel bir donanıma sahiptir. Aynı zamanda lazer epilasyon aleti ve diğer bütün cihazlarımızla uygulama yapan uzman ekibimiz de alanında bir numara iş yapan yüksek eğitimli kişilerden oluşur. Tüm bunlara nazaran merkezimizin lazer epilasyon fiyatları baz alınacak olduğunda epey makul fiyatlara hizmet verdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Kişinin tüy yapısına göre 8 ile 12 seans arası değişen bir işlem protokolü planlayıp, fiyat ve ödemeleri de bu doğrultuda düzenlemekteyiz.


Diğer Hizmetlerimiz

En İyi Ekip

Çalışan ekibimiz konusunda uzman olup tüm işleri profosyonel olarak yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Bizler için her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti birinci sırada yer almaktadır.

Teknolojik Ve Hijyenik

Kullandığımız cihazlar son teknoloji ürünü olup en iyi şekilde hijyenleri sağlanmaktadır.