İzmir Torbalı Lazer Epilasyon

DMA Torbalı Güzellik Salonu Ve Lazer Epilasyon Merkezi

2019 yılında hizmet hayatına başlayan DMA güzellik salonu ve lazer epilasyon merkezi, Torbalı başta olmak üzere İzmir’in bir çok ilçesinde müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Firmamızın geniş müşteri portföyüne sahip olması ve bir çok yerde ki insanlara hizmet vermesinin altında ki sır hizmetlerini hem en iyi kalite de yapması hem de ekibimizde yer alan epilasyoncu, makyaj uzmanı ve tırnak uzmanı gibi arkadaşlarımızın yıllardır kendi alanlarında hizmet verip, işlerinde ehil olmasından dolayıdır.

DMA güzellik salonu olarak öncelikle gayemiz müşterilerin memnuniyetini her konu da kazanmak ve İzmir de gerek lazer epilasyon gerekse diğer güzellik işlemlerinde sektörün öncü firması olmaktır. Bu doğrultu da devamlı yenilikçi adımlar atarak alanımız da ki gelişmeleri yakinen takip ediyor ve uygun olanları hem faaliyete sokuyoruz.

Her dönem olduğu gibi pandemi döneminde de hijyene ve olası hijyen kurallarına sıkı sıkı bağlı olup, müşterilerimizi hiç bir riskin altına sokmadan tüm uygularımızı güvenli bir şekilde sizlere hizmet olarak vermeye devam ediyoruz.

Firmamız bir güzellik salonun da yer alması gereken ne varsa müşterilerine o alan da hizmet vermektedir. Cilt bakımı, lazer epilasyon, dudak kontürü, kaş şekillendirme, kirpik lifting ve hifu gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimizi sadece bir kişi olarak sizlere sunmuyoruz. Tırnak bakımı, jel tırnak ve protez tırnak gibi uygulamalar da İzmir de bir çok kişinin tırnağına mucize dokunuşlar yapan Natia Hanım, kaş kontürü, kirpikşekillendirme, dudak renklendirme ve kalıcı makyaj konusunda Makyaj uzmanımız Özgül Hanım, lazer epilasyon konusuna yıllarını vermiş Çiğdem ve Aysun Hanım sizlere aldığınızı hizmeti kaliteli olarak sunmaktadır.


1

Yeni Nesil Lazer Cihazları İle

Lazer Epilasyon Uygulaması

DMA Güzellik merkezi olarak elimizde bulunan lazer epilasyon cihazları son teknoloji ürünleri olup, işlevsel bakımından hızlı sonuçlar alabileceğiniz cihazlardır.

Bu yüzden hizmetini verdiğimiz lazer epilasyon konusunda her müşterimize %90 sonuç odaklı olduğunu gönül rahatlığı ile söylemekteyiz.

Dilerseniz salonumuzu ziyaret ederek cihazlarımızı kontrol edebilir, kalitesine göz atabilirsiniz.


2

Kalıcı Makyaj da Uzman Kadro

Güzellikte Farklı Tasarımlar

Kalıcı makyaj konusunda sizlere profesyonel hizmet veren güzellik salonumuz kalıcı kaş şekillendirme, kalıcı dudak kontürü ve daha bir çok alan da sizlerle.

Makyaj uzmanımız Özgül Hanım’ın sihirli dokunuşları sahip olacağınız farklılığı her an hissedebileceksiniz.

Kalıcı makyaj ile ilgili hayaliniz de ne varsa bizlere anlatmanız yeter, bizler güzellik konusunda hayallerinizi gerçekleştirmek için varız.


3

Tırnak Bakım Uzmanımız İle

Farkedilen Tırnaklara Sahip Olun

Tırnak bakımı ve şekillendirmesi konusunda yıllardır bu alan da hizmet veren Natya Hanımla tırnaklarınız bambaşka şekiller alacak.

Jel tırnak, protez tırnak gibi uygulamalar ile göz kamaştıran tırnaklara sahip olmak ve tırnaklarınızın daha canlı olmasını istiyorsanız, firmamız bu konuda en iyi hizmeti verecektir.

Hayal ettiğiniz tırnaklara kavuşmak için güzellik merkezimize gelebilir ve uygulamalarımıza göz atabilirsiniz.