7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Kaş Ortası ve Üstü Lazer Epilasyon İzmir

Kaş şekillendirmede cımbız ve diğer yöntemler en sık kullanılanlar arasındadır. Fakat geri dönüşü olan ve sürekli olarak belirli periyotlar ile alınması/şekillendirilmesi gereken kaşlar herkes için ciddi bir külfettir. Ayrıca henüz uçları belirmeye başlamış ve tamamen çıkmadığı için alınması da imkansız olan bu kıllar görüntü tibariyle kişilerin psikolojik ve sosyolojik olarak da rahatsız hissetmelerine neden olmaktadır. DMA estetik ve güzellik salonu ekibinin deneyimli personeli ile tüm bu klişeleşmiş ve hiçbir sonuç vermeyen demode yöntemlerden kaş ortası lazer epilasyon ve genel uygulanan kaş lazer epilasyon ile sizleri kurtarıyoruz. Hem de kalıcı olarak!

Kaş Lazer Epilasyonu Kimlere Uygulanır?

18 yaşını geçmiş ve lazer epilasyon uygulanacak bölgede herhangi bir yara benzeri lezyon bulunmayan kadınlar ya da erkekler bu işlemden faydalanabilir. Özellikle kaş arası kılların birleşiyor olması, kaşların fazla kalın ve biçimsiz dizilimi gibi görsel rahatsızlıklar neticesinde ağrılı ve acılı kaş aldırma işlemlerinden bıkmış olanlar için kaş lazer epilasyonu şahane bir uygulamadır. Kaş ortası ve kaş üstü bölgeleri ile aynı zamanda kıl yapısının niteliğine göre uygun programlar ile belirlediğimiz aralıklarda seanslar yaparak biçimli kaşlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Torbalı güzellik merkezi arayışlarınızda en doğru adres DMA estetik ve güzellik salonu tercihiniz olacaktır.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here