7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Kalıcı Makyaj İzmir

Gerek zaman ve gerek ise insanoğlunun kronikleşmiş yorgunluğunun katkısıyla makyaj yapmak ve gün bitiminde temizlemek ciddi anlamda bıkkınlık verebilen bir hal alabiliyor. İşte bu faktörleri göz önünde bulundurunca kalıcı makyaj yöntemi adeta bir sihirli değnek değmişçesine günlük yükün bu kısmını, zaman kaybı olmaktan çıkarıp bir kazanca dönüştürüyor.

Kalıcı Makyaj Nedir?

İnce uçlu ve minik, sterilizasyonu yapılmış iğnelerin kullanıldığı bir işlem olan kalıcı makyaj işlemi hayat akarken size pratik çözümler sunmaktadır. Bu yöntemle her güne canlı ve taze bir görünümle uyanıp, günün sonunda da makyaj temizleme derdiniz olmaz. Yani dolayisiyle cilde nazik davranılmadığında deforme olma ihtimali de bertaraf olacaktır. Mikro pigmentasyon ve mikro blading gibi “renk verme” yöntemlerinin kullanılıyor olması biraz da dövme mantığına benzer. Tek farkı acısız ve kullanan ürünlerin kimyasala daha uzak olmasıdır. Ayrıca tabi ki kalıcı makyaj boyası belli süreler kapsamında kalıcılığına devam eder, ardından zamanla silinip yok olacaktır. Bu süre ise kişinin tercihine göre uygulanacak protokolün değişkenlik göstermesini baz aldığımızda 6 ay ile 2 yıla kadar kalıcılığını korumaktadır.

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır?

İzmir Torbalı Kalıcı Makyaj

İzmir Torbalı Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj cihazı tek bir nesnel malzemeyle yapılmamaktadır. Yani birkaç tip ve işlevi ile bölgelerin farklılıklarına yönelik kullanılan cihaz ve malzemeler mevcuttur. Torbalı Güzellik Merkezi bölgede uğrak yer olan ve güzelliğe dair ne varsa dokunuşlarıyla muhteşem katkılarda bulunan merkezimizin genel nitelikleri size çeşitli alternatifler sunmaktadır. Renk tonlarından çizim ve hatlara, kalıcı makyaj iğnesi hijyeninden ağrısız işlem kombinasyonuna kadar sizi çoklu noktalardan mutlu etmek bizim en büyük iş motivasyonumuzdur. Uzmanlarımızın adeta bir sanat eseri resmeder gibi titizlikle uygulamasını yaptığı kalıcı makyaj yüzün çeşitli kısımlarına yapılmaktadır. Kaş, göz ve dudak gibi ana hatlar olmak üzere güzeliğinizi ortaya çıkaracak bölgelerinizi en uygun sınırlarda boyar. İşlem bölgeye ya da birden fazla uygulanacak bölgelere göre farklılık gösterse de ortalama olarak 1-2 saat aralığında sürmektedir.

Kalıcı Makyaj Faydaları Nelerdir?

Kalıcı Makyaj Fiyatları İzmir

Kalıcı Makyaj Fiyatları İzmir

DMA Estetik ve Güzellik Salonu evinizde olduğu gibi tahat ve güvenli hissedeceğiniz bir merkezdir. İşlemlerden memnun kalmanız ve sizin görmediğiniz alanlarda dahi temizliğe tavizsiz riayet etmek bizlerin hassas noktasıdır. Bu nedenle kalıcı makyaj uygulaması da diğer seanslarımızda olduğu gibi bol sohbetli, konforlu ve tüm detayların dezenfekte edilmiş olduğu bir ortamda gerçekleşir. Kalıcı makyaj cihazı renk vermenin yanısıra kaşlarda kalınlaşma- inceltme, gözlerde çekik görüntü ya da buğulu bakışlar yakalama ve dudakta da kalın ya da ince gösterme gibi istenen şekli size sunar.

Kalıcı dudak makyajı dilerseniz ışıl ışıl nemli görünüme sahip dudaklar, isterseniz de tamamen mat ve doğal tonlarda nefis gülüşlere sahip olmanızı sağlar. Kullanılan materyallerin kalite standartlarına uygun ve ürünlerin de tamamen bitkisel içerikli hammaddelerden mamül edilmiş olması sağlık açısından da güvenilirlik oluşturur. Bu sayede alerjik tepkimeler gibi istenmeyen problemler de yaşanmaz.

Kalıcı Makyaj Fiyatları Nasıldır?

Kalıcı makyaj nitelik ve nicelik bakımından zengin içerikli bir uygulamadır. Hal böyle olunca pek çok güzellik merkezi size haddinden fazla yüksek fiyatlarda işlem pazarlayabilir. DMA Estetik ve Güzellik Salonu, üst düzey kaliteye sahip uygulamalar sunduğu halde tüm işlemlerinde makul fiyatlar belirleyip ödeme kolaylıkları sağlayan bir firmadır. Uygulanacak nokta, tasarım ve kalıcılığının değişkenliklerini hesaba katarak kalıcı makyaj fiyatları bütçenizi yormayacak hesaplamalar ile sizlere takdim edilir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here