7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Tüm Bacak Lazer Epilasyon İzmir Torbalı

En sık bakım ve depilasyon yaptırılan bölge olan tüm bacak belki de en uzun süren ve kısa zamanda da tekrar kendini gösteren bir kıl döngüsüne sahiptir. Tüm bacak lazer epilasyon uygulaması bugün hemen her kadının yaptırması gereken bir nimettir desek abartmış olmayız. Ağda, jilet yahut epilatör gibi zaman kaybı olmasından başka pek de bir kayda değer fonksiyonunun olmadığı yöntemler elbette geçici ve anı kurtarmaya yönelik türdendir. Kalıcı olarak ve tümden bacak kıllarınızdan lazer epilasyon ile kurtulmak maddi olarak ve ruhen de büyük bir ferahlama hissetmenizi sağlayacaktır.

Tüm Bacak Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Ergenlik dönemi sonrası kadın ve erkek hiçbir ayırt etme gözetilmeden dileyen ve rahatını önemseyen her bireye tüm bacak lazer epilasyon yapılabilmektedir. İlkel kıl temizleme işlemlerine kıyas edildiğinde çok daha kısa sürede uygulanan işlemin sonucu da aynı şekilde birkaç seans sonrası görülmeye başlanır. Fakat tabi ki tüylerden tamamen kurtulmak için DMA estetik ve güzellik salonu estetisyenlerimiz tarafından sizlere özel randevu oluşturulan seanslara düzenli olarak devam etmeniz gerekmektedir. Ayrıca işlem öncesi ve sonrası bacaklarınızı güneşten korumak, lazer epilasyon aleti ile verilen zararsız ama korunma gerektiren ışınlardan kaynaklı kararmaların da önüne geçmesi için önemli bir kuraldır.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here