7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Sakal Üstü Lazer Epilasyon İzmir

Yüzde gölgeli ve temiz olmayan bir görüntüye neden olduğu için hemen hiçbir insan elmacık bölgesi/ yanak kısmının böylesi düzensiz kıllarla çevrili olmasını istemez. Fakat tabi ki diğer tüm kıl problemlerinde olduğu gibi bu durumda da sakal üstü elmacık lazer epilasyon uygulamamız kesin çözüm sunuyor. Elmacık bölgesi tüyleri gözün dibine çok yakın ince bir şeritte sıralanmış bir halde olabildiği gibi bazen de geniş bir alanda ve biçimsiz olarak karşımıza çıkabiliyor. Firmamız DMA estetik ve güzellik salonu olarak yaşınıza, daha önceki bölgedeki kıllarınızı alma yönteminize ve elbette tüylerinizin yapısına göre düzenlediğimiz seans paketlerimiz ile kısa zamanda aydınlık ve temiz görünümlü bir yüze kavuşmanız asla hayal değil.

Sakal Üstü Elmacık Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

İstatistiksel olarak baktığımızda sakal üstü elmacık lazer epilasyon yaptırmak isteyenler erkek misafirlerimiz olmaktadır. Sakal bölgesi çevresi olduğu için bu bölgede kıllanma sorunu daha çok erkeklerde görülmektedir. Ancak aynı sorundan şikayetçi olan kadın danışanlarımız da bulunmaktadır. Cinsiyet fark etmeksizin kıl ve cilt yapısı analizi yaparak kişilere en etkili ve acıdan/ağrıdan uzak epilasyon işlemlerini diğer tüm işlemlerimizde olduğu gibi keyifle uygulamaktayız.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here