7/24 Bizleri Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Çene Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir

Bu bölgedeki tüyler çenenin yağlı bir doku olmasından dolayı, sadece görsel bir sorun olmaktan çıkıp ayrıca kozmetik bir rahatsızlık da vermektedir. Sivilcelenme, iltihaplanma, kıl köklerinin siyah noktalarla birleşmesi gibi çok daha büyük problemlere yol açmaması için klasikleşmiş epilasyon algısından kesinlikle vazgeçilmelidir. Çene lazer epilasyon tercih etmek en isabetli, konforlu ve kesin çözümdür. Ayrıca çenedeki tüylenmeden kaynaklı pürüzlü dokuyu ve renk eşitsizliklerini de tedavi etmede lazer epilasyon son derece şahane neticeler vermektedir.

Çene Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Tam donanımlı cihazlarla çalışan ve eğitimli güzellik uzmanlarımızdan oluşan ailemiz DMA estetik ve güzellik salonu kişiye özel metotlarla hizmet vermektedir. Kıl türü, cilt yapısı ve kişilerin yaşı değerlendirilmek kaydıyla çene lazer epilasyon ihtiyaç duyan herkese rahatlıkla uygulanabilen bir yöntemdir. Geleneksel kıl alma alternatifleriyle zaman kaybedip probleminizi daha da büyütmeden Torbalı Güzellik Merkezi muhitinde akla ilk gelen seçkin salonumuza uğrayıp, cilt ve kıl kökü analizinizi yaptırıp bizlerden bilgi almanız ilk adım olarak yeterli olacaktır.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here