Hizmetlerimiz

Lenf Drenaj Masajı

İzmir Torbalı Lenf Drenaj Masajı Ödem Tedavisi

Jel Tırnak

İzmir Torbalı Jel Tırnak

Lazer Epilasyon İle

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olun

Torbalı güzellik salonu ve lazer epilasyon merkezi olan DMA sizlere lazer epilasyon konusunda hem hızlı hem de kalıcı çözümler sunmaktadır. Yeni nesil lazer epilasyon cihazlarımız ile %90’lara varan sonuç oranlarımızla en iyi şekilde hizmetinizdeyiz. Kadın ve Erkek lazer epilasyon uygulaması için hemen bizleri arayınız.

  • Yeni nesil lazer epilasyon cihazları

  • Konusunda uzman ekip
  • Piyasanın en iyi fiyat uygulaması
İzmir Torbalı Lazer Epilasyon Fiyatları

Çene Bölgesi Lazer Epilasyon

İzmir Torbalı Çene Bölgesi Lazer Epilasyon

DMA Torbalı Güzellik Merkezi sertifikaları mevcut, güvenilir ve son derece etkili kaliteli ekipmanlar ile sizlere hizmet vermektedir. Öncelikli olarak her daim sterilizasyonu eksiksiz olarak sağlanmış bir ortamda, güzellik ve sağlığa dair işlemler uygulamak ilk kuralımızdır. Sağlıkla ışıldayan bir cilde kavuşturacak işlemlerden daha güzel bir bakım yoktur. Cildin sağlıkla ışıldaması ve tertemiz aydınlık bir görüntüye sahip olması ise her şeyden önce sağlıklı bir nem ve yağ dengesine kavuşması ile olur. İşte bizler de sizin cildiniz ve bedeninizin ihtiyacı olan şeyi en doğru yöntemlerle analiz edip yine en doğru uygulamalarla bakımını yapıyoruz. Burada dikkat ettiğimiz ve taviz vermediğimiz şeylerden birisi de moda adı altında herkesin tek tip bir görüntüye sahip olması hezeyanıdır. Elbette kişilerin istekleri, beğenileri ile beklentilerini öğrenmek ve bu çerçevede yaklaşımlar sergilemek işlemden önceki görüşmelerimiz içinde oldukça önemli diyaloglardandır. Ancak bizler en doğru işlem ve uygulamayı size önerip ortaklaşa bir karara vardıktan sonra, en mükemmel bir surette sizleri hayallerinize ulaştırmaktayız.

DMA Güzellik ve Estetik Uygulamaları

Anlamlı bakışları destekleyen ve yüz ifademizi oluşturan kaşlarımız büyük bir özeni hak etmektedir. Aslında bedenimiz bütünüyle özen ve ilgiyi hak etmektedir. Bu yüzden kaş kontürü uygulamamızda ince bir çalışam ile size yakışan kaş şekli ve rengini uyguluyoruz. Microblading kaş dizayn etmek sanıldığındna çok daha zordur. Bu nedenle gelişigüzel yapılması ciddi anlamda hayal kırıklıklarına ve hatta travmatik etkielre neden olacağından kesinlikle profesyonel eller tarafından uygulanması gerekmektedir. DMA Güzellik Salonu ailesi olarak kendimize uygulamasını yapmayacağımız hiçbir işlem ya da yöntemi size tatbik etmiyoruz.

Bir diğer uygulamamız ise lazer epilasyon işlemidir. Buz lazer epilasyon konforu ve ayrıcalığı ile sizleri istenmeyen tüylerden kurtarıyoruz. Üstelik ulaşılması ya da uygulanması güç olan, yüz ve vücudunuzun her bölgesine özel farklı programlarla tatmin edici neticelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bölgesel incelme işlemlerimizde amacımız genel ya da kitlesel yağ dağılımlarını yok edip kas kütlenizi arttırmaktır. Azalan yağ hücrelerinin yerine kas dokusunu oluşturmak için de çeşitli işlemlerimiz, spor yapmışsınız gibi etkiler oluşturmaktadır. Baştan aşağı sağlık ve güzellik elde etmek bir şımarma fiiliyatı değil, tamamen kendinize iyi bakmanızın ödülüdür.