7/24 Bizleri Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Kalıcı Oje Fiyatları

Her zaman bakımlı ve temiz tırnaklara sahip olma isteği, belki de güzellik sektöründe en hit işlemleri kapsar. Zira herkes el ve tırnak bakımına azami özen göstermek ister. Ojeli tırnaklar da zarif bir hava ve temel bakım için vazgeçilmez bir detaydır. Ancak oje uygulamdıktan sonra kısa sürede soyulmalar ya da renkte akmalar olabileceği için sık sık tazelenip yenilenmesi neredeyse mecburiyet dahilindedir. Aksi halde hoş görünmek isterken oldukça nahoş görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Tam da bu esnada kalıcı oje hayat kurtarıcı bir nitelikte imdada yetişiyor.

Kalıcı Oje Nasıl Yapılır?

Kalıcı oje uygulamasının diğer oje versiyonlarından farklı olan tek yanı işleminin özel aşamalardan geçmesidir. Ayrıca elbette ki adı üzerinde kalıcı ojenin farkı, diğer ojeler gibi deformasyona uğrayıp kısa sürede çıkan türden olmamasıdır.

Kalıcı oje aşamaları ilk etapta manikür ile başlar. Öncelikle tırnaklar biçimsiz ise istenen şekle getirilir. Bunun için törpü kullanılır. Ayrıca tırnak etrafındaki ölü deri de görsel açıdan kusursuz bir görüntü yakalamak için temizlenir. Ardından gözle görünen ve görünmeyen tüm mikroorganizmalar, yağ ve nem el ya da ayak tırnaklarından iyice arındırılmalıdır. Bunun için işleme özel hazırlanmış olan solüsyonlar tırnaklara sürülür ve sonra parmaklar 10 saniye kadar UV ışınından bekletilir. Tırnağın zemininin tam anlamıyla hazır olması ve kalıcı oje işlemi sonucunun istendiği gibi tutması için bu işlem çok önemlidir.

Zemin sabitlendikten sonra tırnaklara istenen renkteki oje sürülmeye başlanır. Buradaki püf nokta; sürülen her oje katmanı için yaklaşık olarak 1 dakika boyunca UV ışınında tırnakların beklemesidir. Tüm tırnakalara oje sürme işlemi bittikten sonra son aşama olan cila uygulaması yapılır. Aynı şekilde cila sürüldükten sonra da 1 dakika boyunca UV ışınından yararlanılır.

Kalıcı oje cilası ile son safha da tamamlandıktan sonra artık herhangi bir bekleme olmaksızın dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Seansın tamamı ortalama olarak 15 dakika sürmektedir.

Kalıcı Oje İzmir Torbalı

Kalıcı Oje İzmir Torbalı

Kalıcı Oje Avantajları

Kalıcı oje avantajları itibariyle, hem maddi olarak hem de zaman kazanımı anlamında oldukça makuldür. Tırnaktaki şekil bozuklukları ya da renk eşitsizliklerini kapatma, haftalar boyunca sanki yeni oje sürülmüş gibi görüntü sağlama için kalıcı oje eşsiz bir işlemdir. En önemlisi de düzenli olarak oje silme ve sürme zahmetine son verip zamandan kazandırdığı gibi sürekli yenilenmesi gerektiği için oje maliyetinden de kurtarır.

Kalıcı Ojenin Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Kalıcı oje işlemleri ekstra metotlar ve uygulamalar ile ojenin sabitlenmesi sağlanarak yapılır. Bu nedenle sıradan ojeler gibi sürüldükten sonra birkaç gün içerisinde bozulmalar söz konusu olmaz. Kalıcı ojenin kullanım süresi kişinin tırnak bakımını doğru yapmasına göre değişkenlik gösterebileceği gibi genel olarak 3 haftaya kadar sürer. Kalıcı oje tırnak üzerindeki intizamından hiçbir şey kaybetmeden dursa bile, tırnağın uzamasına göre tazelenmesi gerekebilir.

Kalıcı Oje İzmir Torbalı Fiyatları

Kalıcı Oje İzmir Torbalı Fiyatları

Kalıcı Oje Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalıcı ojeler sağlam ve kalıcı olma özellikleri ile bilinirler. Fakat kalıcılık süresinin uzatılması adına bazı hususlara dikkat edilmelidir. Ellerin uzun süreli olarak kimyasal içerikli temizlik malzemeleriyle temas etmemesi, tırnağın darbe almaması, sert cisimlere maruz kalmaması ya da törpüleme gibi işlemlerin yapılmaması yeterli olacaktır.

Kalıcı Oje İzmir Gaziemir

Kalıcı Oje İzmir Gaziemir

Kalıcı Oje Nasıl Çıkarılır?

Kalıcı oje çıkarma ancak uzmanların yapabileceği bir dizi işlemlerden oluşur. Bu nedenle aseton ya da türevleri ile çıkarılması mümkün değildir. Kalıcı ojeler, baz ve birtakım solüsyon uygulamaları ile 10 dakika içeriside kolayca tırnaktan çıkarılabilir.

DMA Torbalı Estetik ve Güzellik Merkezi olarak istenen renk ve desenlerde kalıcı oje modelleri tasarımı tarafımızdan itina ile yapılmaktadır.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here