7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Genital Bölge Lazer Epilasyon İzmir

Ağda ve jilet en çok tercih edilen geleneksel yöntem olsa da günümüzde pratik yaşamayı öğrenen bireyler lazer epilasyon gibi bir fırsattan yararlanmayı daha akıllıca bulmaktadır. Zira gerçekten de böyledir. 2 hafta ya da aylık olarak genital bölge tüylerinin alınması her yönüyle bitmez bir seromonidir. Fakat özel bölge genital lazer epilasyon yaptırmak bu asla istenmeyen tüylerden kesin bir şekilde kurtulmanın en kestirme ve hatta tek yoludur.

Özel Bölge ( Genital ) Lazer Epilasyon

DMA estetik ve güzellik salonu kendinizi sıkmadan ve büyük bir konfor yaşayarak hizmet alacağınız bir merkezdir. Yaptığımız işlemlerde hem nazik olmak hem de güvenliğinizi hijyen de dahil olmak üzere her açıdan gözetmek önemsediğimiz bir konudur. Özel bölge genital lazer epilasyon işlemi bütün uygulamalarımızda kullandığımız cihazlarımız gibi üst kalite lazer epilasyon aleti ile uygulanmaktadır. Bu bölgede tüylenmenin başlanması lazer epilasyon uygulamasına başlanması için yeterli bir kriterdir. Her yetişkin için özel cihaz başlık ayarları ve programlamalar ile kişiye özel sistematik epilasyon uygulamaları sunmaktayız. İşini en iyi şekilde yapan uzmanlarımız ve lokal etkileriyle birlikte acı hissetmenizi engelleyen epilasyon cihazımız ile konforlu bir seans sizleri bekliyor. Üstelik 8-10 seans sonunda tüylerinizden tamamen kurtulmayı vaat ederek!

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here