7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Lazer Epilasyon

Sizler de cilt analizi yaptırarak hangi tür cilt yapısına uygun olduğunuzu öğrenebilir ve ondan sonra cildinizle ilgili bakımların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Torbalı güzellik merkezi arayışında olan kişiler, güvenilir ve işinin ehli bir yeri seçmeleri gerekmektedir. DMA estetik ve güzellik salonu öncelikle sizlerin cildinizin analizini yaparak, daha sonra arzu ettiğiniz bakım hizmetlerini profesyonelce uygulayan bir müessesedir.

Cilt Analizinin Ne Gibi Faydası Olmaktadır?

Tedavi başlangıcında uygulanan cilt analizi ile kişinin PC yardımı ile istatiksel durumunun kaydı tutulmaktadır. Tedavinin başlangıcı, tedavi sırasındaki değişimler ve tedavi sonuçlanıncaya kadar cildinizdeki değişiklikleri grafik olarak görebilirsiniz. Kısacası cilt analizi tedavinin bütününü kapsamaktadır.

  1. Cildinizdeki görünen ya da görünmeyen sorunlar bu analiz sonucunda ortaya çıkmaktadır.
  2. Cilt lekeleri, akne, siyah nokta varsa bunların çözümü ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.
  3. Kırışıklık seviyeniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
  4. Cildinizin hassasiyet derecesine, ısı sıcaklık bilgilerine, dolgunluk bilgilerine erişebilirsiniz.
  5. Cildinizde çökme var mı? Esnek mi? Sorularının cevabını bulabilirsiniz.

Bütün bunlar cilt analizi sonrasında ortaya çıkmaktadır. Günümüzde 3D ile yapılan analizlerde de cildinizdeki her türlü sorunu hemen görebilme ve önlem alabilme durumu da söz konusu olmaktadır.

Cilt Analizimi Nerede Yaptırmalıyım?

Cildinizde görmüş olduğunuz sorunlarına çözüm bulmak için cilt analizi yaptırmayı düşünüyorsanız bunu güzellik salonlarında yaptırmanız mümkündür. Tedavinize başlamadan önce yapılacak olan tetkikler sonucunda size uygun olan yöntem belirlenecektir. Estetik güzellik salonu DMA olarak uzman estetisyenlerimizin yapacakları analizler sonucunda cilt bakımı, akne-siyah nokta, sivilce tedavileri, lekelerin giderilmesi, kırışık tedavisi, tüylenme ve kıllanma sorunlarınıza çare bulmak için ücretsiz olarak cilt analizi yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile sizleri İzmir Torbalı’da bulunan güzellik salonumuza bekliyoruz.


NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here