7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Erkek Cilt Bakımı

Herkes, olabilecek en iyi görünüme sahip olmak ister. Cilt sorunları, akneler, kırışıklıklar ve benzer tüm deformiteler aslında bu durumu önemsemediğini söyleyen insanlar için bile rahatsız edici olabilmektedir. Hal böyle olunca cilt bakımı kavramı sadece kadınlara hitap eden bir uygulama olmaktan tamamen çıkıyor. Zira günümüzde erkek cilt bakım uygulamaları hiç de azımsanmayacak kadar talep görmektedir.

Erkek Cilt Bakım Uygulamaları Nelerdir?

Günümüzde dış görünüşün kolektif sistemde ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Kişinin kendisiyle barışık olması bazen ufacık bir sivilcenin tedavi ile yok edilmesine dayanıyor. Evet, bu kadar kolay özgüven arttırıcı unsurlar mevcutken insanların bunlardan yararlanması elbette son derece akıllıcadır.

En az kadınlar kadar erkekler de kendine bakan ve kişisel temizliğine bir hayli önem veren konumdadırlar. Bu gayet olumlu bir gelişmedir. Erkekler cilt bakım uygulamaları ya da diğer bakım işlemleri aktif olarak erkeklerin ihtiyaç ve isteklerine binaen şekillendirilip uygulanır. “Erkek cilt bakım uygulamaları nelerdir?” diye detaylarıyla bu işlemleri merak edenler beyler, bu yazımız sizin için. Elbette bilgi amaçlı değineceğimiz uygulama türlerimizle ilgili, geniş kapsamlı bilgi almak ya da deneme uygulamaları yaptırmak için DMA estetik ve güzellik salonu olarak merkezimizde sizleri misafir etmek isteriz.

Erkek cilt bakım uygulamalarını maddeler halinde ele alacaksak olursak; derinlemesine (klasik) cilt bakımı, dermapen, dermaroller, mezoterapi (vitamin enjeksiyonu), radyofrekans gibi direkt olarak amaca yönelik işlemleri sıralayabiliriz.

Erkek Cilt Bakım Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Erkek Cilt Bakımı İzmir

Erkek Cilt Bakımı İzmir

Erkek cilt bakım uygulamaları bulunduğu konumun en iyisi olan Torbalı Güzellik Merkezi sektöründe kişiye özel yöntemlerle istenen sonuçları almayı hedefleyen kombinelerdir. Öncelikle bize danışan beylerin kapsamlı bir biçimde cilt analizini oluştururuz. Elimizdeki verilere göre cilt, hangi uygulamaya ihtaiyaç duyuyor ise ve ayrıca misafirimizin beklentileri ne ölçüdeyse bunlara yönelik girişimler için işlemlere dair bir planlama sunarız. Baskın cilt problemleri olmayan ancak yüzünü siyah nokta ve ölü deri gibi sorunlardan arındırmak isteyen erkekler için klasik cilt bakımı gayet uygundur. Kişiye özel kullandığımız solüsyon ve cihaz uygulamaları tamamen zararsız ve sağlıklı bir cilt için faydalı ürünlerdir.

Kırışıklık, morarıklık ve lekelenme gibi kararma problmelerinde ise dermapen ile dermaroller mucizevi sonuçlar verir. Mantığını kısaca özetleyecek olursak ucunda birden çok minik iğnenin bulunan aletler ile cilt ölü deriden yüzysel bazda temizlenir. Aynı anda besleyici- onarıcı serum da aparattan cilde verilir. Cilt nem ve onarıcı bakıma böylece doymuş da olur. Mezoterapi ve radyofrekans da aynı amaca hizmet eder. Mezoterapide vitamin ve mineral takviyeleri cilt altına nazikçe enjekte edilir. İşlem kısa sürer ve kesinlikle yan etkisi yoktur. Radyofrekans ise küçük bir ultrason cihazına benzer. Ultrason mantığında olduğu gibi cihazın başlığına jel sürülür. Cilt kırışıklıklarını açıp renk eşitliği sağlamada son derece etkili olan işlem 20 dakika boyunca frkans dalgaları verip adeta cilt ütüleme yapar. Acısız ve masaj etkisinde keyifli bir işlemdir.

Erkek Cilt Bakım Uygulamaları Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Erkek Cilt Bakımı Merkezi

Erkek Cilt Bakımı Merkezi

Erkek cilt bakım uygulamaları işinde bu alanda eğitim almış, işinde ehil olan ve donanımlı cihazlara sahip mekanlarda doğru kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu, cilt bakımı yaptıracak kadın ve erkek fark etmeksizin herkes için önemlidir. DMA estetik ve güzellik salonu çatısı altında hizmet eden uzmanlarımız, sizlerin ihtiyacını en doğru şekilde belirleyip aydınlık ve canlı bir cilde kavuşmanız için çalışırlar. Burada amaç cildi temiz tutup genel manada cilt sağlığını korumaktır. Bu nedenle bitkisel içerikli ürünler ve sağlığa uygun yaklaşımlarımız ile sizleri merkezimizden memnun kalarak uğurlarız.

Erkek Cilt Bakım Uygulamaları Fiyatları

Güzellik sektörüne dair tüm uygulamalar nitelik ve seans sayısına göre fiyatta değişkenlik göstermektedir. Erkek cilt bakım uygulamaları için de aynı durum geçerlidir. Genel olarak erkekler için cilt probleminde yönelik aynı tedavi protokolleri düzenlense de erkek cilt yapısı ve hormon dengesi ile kadınlarınki farklılık gösterir. Bu sebepten dolayı kullanılan işlem kombinasyonları da cildin ihtiyacına göre elbette aynı olmayacaktır. Ürün maliyeti ve işlem detaylarına göre erkek cilt bakım uygulamaları fiyatları belirlenir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here