7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı İğneli Lazer Epilasyon

İğneli epilasyonu diğer lazer epilasyon türünden ayıran yegane özellik kalıcı çözümlere çok daha kısa sürelerde ulaşılabiliyor olmasıdır. Ayrıca klasik epilasyon uygulamasında kullanılan lazer epilasyon aleti cildin bütününü de işleme tâbi tutar. Üstelik açık renk olan ya da beyazlamış kılları lazer epilasyon cihazı görmemekte ve etki etmemektedir. Fakat iğneli epilasyon sırasında tüy rengi ne olursa olsun direkt olarak iğne kıl köküne girip etkisiz hale getirdiği için bu daha etkili bir teknik olmaktadır. Bu etmenlerin yanı sıra seyrek ve az tüylerin genel bir lazer epilasyon ile tamamen uyandırılmasına gerek olmadan her biri tek tek hedef alınmaktadır.

İğneli Epilasyon Kimlere Uygulanır?

İğneli epilasyon anlık da olsa ciltte kabarma ve kızarıklık gibi durumlar oluşturur. Bu normaldir. Nitekim DMA estetik ve güzellik salonu olarak işlem sonrasında cildizinizi yoğun bir nem ve bariyer koruma ürünleriyle tedavi amaçlı desteklemekteyiz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken hususları durumunuzun gerektirdiği bir biçimde bildirmekteyiz. Yalnızca açık yarası ve uygulama bölgesinde cilt sorunu olan kişilere yapılmasında sakınca olan bu işlem, sağlıklı bireyler için son derece uygundur.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here