7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Kulak Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir

Fakat tüm bunlara ek olarak bir de güzellik sektöründe kozmetik uygulamalar kadar ve hatta belki daha da etkin bir biçimde esetik neticeler sunmaktadır. Kulak bölgesi lazer epilasyon işlemi de bu detayı kapsayan ufak bir bölge gibi görünse de ciddi anlamda çözümcül bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Gerek kadınlar ve gerek ise erkek danışanlarımızın şikayetleri boyutlarına göre bir ön analiz sonrası değerlendirilir. DMA estetik ve güzellik salonu uzmanlarınca en uygun olan protokol düzenlenip kendilerine epilasyon işlemi tarafımızdan uygulanmaya başlanır.

Kulak Bölgesi Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Vücudun bazı bölgelerine lazer epilasyon cihazı ile uygulanacak işlemler, çoğunlukla kadınlar ve erkeklerde tercihe göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak kulak epilasyonu ele alındığı zaman daha çok erkeklerin tercih ettiği bir işlem olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Sıklıkla daha ileri yaşlarda talep edilen ve ihtiyaç duyulan bir işlem olmasıyla birlikte, kulak bölgesi lazer epilasyonu çocukluktan çıkmış herkes için uygulanabilir. Kulak çevresi, kulak memesi, kulağın içe dönük kıvrım boyu, kıkırdak gibi bölgelerde çıkan kıllardan bu yöntemle kolayca kurtulabilirsiniz. Torbalı Güzellik Merkezi sahasında, kendinin yaptığı onlarca çeşit güzellik ve epilasyon işlemleri ile ispatlamış olan firmamız sizin ihtiyacınıza binaen kalıcı çözüm odaklı yaklaşımları ile hizmet vermektedir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here