7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Kuyruk Sokumu ( Kıl Dönmesi ) Lazer Epilasyon İzmir

Kişilere dayanılmaz acılar veren ve hayat kalitesini düşüren bu sıkıntı uygun bir şekilde tedavi edilmezse ameliyattan başka çare kalmayacaktır. Eğer kıl dönmesi sorununun henüz başlangıcındaysanız lazer epilasyon ile öncesinde sterilize edilerek bölgenin temizlenmesi suretiyle işlemlere başlanabilir.

Fakat ilerlemiş ve kronikleşmiş derin batıklarda ameliyat önerilmektedir. Ameliyat sonrası tekrarlama riskine karşı ve bölgenin mikrop kapmaması adına kıllardan temizlenmesi aksatılmadan yapılmalıdır. Bu işlem de en konforlu haliyle ve hiçbir risk olmadan ancak kıl dönmesi (kuyruk sokumu) lazer epilasyon ile mümkündür. Bölgeye uyumlu lazer epilasyon aleti ile dakikalarla sınırlı bir şekilde uygulanan işlem ağrısız ve sonuç odaklı işlemektedir.

Kıl Dönmesi (Kuyruk Sokumu) Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Kıl dönmesi (kuyruk sokumu) lazer epilasyon bu dertle hemhal olan her kişiye uygulanabilir. Hem tedavi hem de koruyucu yöntem olarak tercih edilen lazer epilasyon sonrası hayatınızın nasıl da hareket kısıtlamalarından uzak ve keyifli bir hal aldığına inanamayacaksınız. Torbalı Güzellik Merkezi favori işletmesi olan firmamıza durumunuzu analiz ettirmek ve DMA estetik ve güzellik salonu farkını keşfetmek için uğrayabilir, rahat bir nefes alabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here