7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Kalıcı Eyeliner

Hep taze ve temiz bir makyaj için gün içinde çaba sarf etmek, gece uyumadan önce ise bu makyajı temizlemek çok fazla zaman ve uğraş ister.

Kalıcı Eyeliner Nasıl Yapılır?

Kalıcı göz makyajı uzmanları tarafından yapılan kalıcı eyeliner işlem süresi yarım saat ile bir saat arasındadır. Öncelikle göz kapağı üzerine kişinin sürekli kullanabileceği göz yapısına uygun, deneme amaçlı eyeliner çizgisi çekilir. İstenilen çizgi elde edildikten sonra eyeliner boyaları hazırlanır. İşlem öncesinde göz kapağına lokal anestezi uygulanarak kişinin enjeksiyon esnasında herhangi bir acı hissi duyması önlenir. Hazırlanan boyalara özel kalıcı eyeliner kalemi batırılarak karar kılınan çizgi üzerinden enjekte edilir. Daha sonra ki kontrollerde boşluklar olup olmadığı kontrol edilerek var ise doldurulur.

Kalıcı Eyeliner Faydaları

Kalıcı Eyeliner İzmir

Kalıcı Eyeliner İzmir

Makyaj dendiğinde ilk akla gelen eyeliner bazen tek başına bile kadını canlı ve zarif gösterebilir. Fakat eyeliner sürmek ciddi anlamda zor bir iştir. Her iki göze aynı kalınlıkta ve aynı hatta çizgi çekmek yetenek gerektirir. Küçük bir el titremesi bile gözlerdeki ifadeyi bozabilir ve hatta komik duruma dahi düşürebilir. O halde neden DMA estetik ve güzellik salonu’nda yapılan kalıcı eyeliner ile sürekli güzel görünmeyesiniz? Ayrıca makyaj yapmayı seven ve makyaj malzemelerine alerjisi olan kadınlar için alternatif uygulamadır.

Kalıcı Göz Makyajı Nedir?

Kalıcı göz makyajı iki şekilde karşımıza çıkar. Bunlardan biri kalıcı eyeliner olarak bildiğimiz göz kapağı üzerine yapılan, kalın ince kuyruklu ve kuyruksuz gibi çeşitleri olan göz makyajıdır. Diğeri ise kalıcı dipliner olarak tanımlanan kirpik içine yapılan daha doğal bir görünüm oluşturan göz makyajıdır.

Kalıcı Eyeliner Fiyatları

Güzel görünmek isteyen kalıcı eyliner yaptırmak isteyen kadınların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de uygulamanın fiyatıdır. İşleme türüne göre fiyatlar değişmektedir.

DMA estetik ve güzellik salonu birçok konuda olduğu gibi kalıcı göz makyajlarından biri olan kalıcı eyeliner ile hijyenik ortamda tecrübeli kadrosuyla ve her daim güzel görünmek isteyen kadınların memnuniyetini sağlar. Sizde kusursuz bir bakış için Torbalı güzellik merkezi DMA ile mutlaka görüşmeli ve size uygun kalıcı göz makyajı hakkında uzmanlardan ücretsiz fikir alabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here