7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Buz Lazer Epilasyon

Soğutucu sistemi sayesinde vücudu tahriş etmeden kıl köklerinin donarak dökülmesini sağlar ve kıl köklerini incelterek yok eder. Cilt bakımına özen gösteren kadınların ve erkeklerin ilk tercihi olacak kıllardan kurtulma teknolojisidir. Buz lazer yaptıranlar acısız ve ağrısız oluşundan ayrıca kısa sürede aldıkları sonuçlardan çok memnun kaldıklarını söylemiştir.

Buz Lazer Nasıl Yapılır?

Buz lazer acısız ve hızlı bir işlemdir. Buz lazer işleminden birkaç gün önce kıllar jilet ile alınmalıdır. Buz lazer makinesinin soğutucu sistemi sayesinde de acı olmadan bu işlem gerçekleştirilir. Buz lazer uygulandıktan sonra ya da uygulanmadan önce ağda veya epilasyon cihazı kullanılmamalıdır. Kıl kökleri buz lazer ile dondurulduktan bir süre sonra dökülmeye başlar.

Buz Lazer Faydaları Nelerdir?

Buz lazerin faydaları kısa bir sürede kılsız bir vücuda sahip olma imkanı sunmasıdır. Acı, ağrı, sızı veya herhangi bir tahriş olmadan kıllardan kurtulmanızı sağlar. Buz lazer diğer lazer türlerine göre ince kıl köklerini bile dondurarak yok eder. Ayrıca her kıl tipine veya cilt rengine sahip insanlar için ilk tercih sırasında olmalıdır. Çünkü bazı lazer türleri açık ten rengindeki kılları algılayamaz ya da esmer ten üzerindeki kılları göremez ama buz lazer her ten rengine ve kıl köküne uygundur. Buz lazer soğutucu özelliği sayesinde yaz aylarında da rahatlıkla uygulanabilir. Torbalı da güzellik merkezi olan DMA estetik ve güzellik salonu profesyonel kadrosuyla buz lazerden alabileceğiniz tüm faydaları size sağlamaktadır. DMA Estetik ve Güzellik Salonu müşteri memnuniyetini önceliği olarak tutmaktadır.

Buz Lazerin Yan Etkileri var mıdır?

Buz lazer sonrasında vücutta ufak kızarıklar olabilir ama bu kızarıklar 1- 2 saat içerisinde geçer. Buz lazer uygulanacak bölgeye göre kıl köklerine farklı dalgalar gönderdiğinden ötürü yan etkisi olmayan bir işlemdir.

Buz Lazer Fiyatları Nedir?

Buz lazer fiyatları uygulanacak bölgelere göre farklılık göstermektedir. Tüm vücut için seans 35 ile 45 dakika arasında değişmektedir bunun yanında uygulanacak bölge için daha kısa sürelerde de yapılmaktadır. Ortalama 5 ya da 6 seansta kıl köklerinden kurtulmak mümkündür böylece diğer lazer ve kıl alma yöntemlerine göre daha kısa bir sürede tüylerden kurtulma fırsatı vermektedir. Torbalı da iyi bir güzellik merkezi arayanların ilk adresi DMA Estetik ve Güzellik Salonu olmalıdır çünkü uzun yıllardır verdikleri hizmetler ile size ve bütçenize her türlü yardımı profesyonel ekibi ile sağlamaktadır.

Kimler Buz Lazer Yaptırabilir?

Kadınların yanı sıra erkeklerinde 1 numaralı tercihi buz lazerdir. Kolay uygulanabilirliği ve güvenilir olması bakımından herkesin tercih edeceği bir teknolojidir. Ancak hamile kadınları kullanması sakıncalı olabilir ki bu durum sadece buz lazer için değil tüm lazer türleri için tavsiye edilmemektedir. Bununla birlikte tüyleri yeni çıkmaya başlamış 18 yaş altı kişilerde ve deri hastalığına sahip kişilerde uygulanması tavsiye edilmez.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here