7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir Torbalı

Günümüzde ergenlik çağında olan genç kızlarımızın da karşılaştığı bu istenmeyen kılların yüzde kısmî ya da tamamında yuvalanması tedavi edilebilmektedir. Ağdayla, iple ya da başka herhangi bir şekilde yüz bölgesi tüyleri alınması son derece yanlış bir karar olacaktır. Çünkü bu şekilde o bölgeyi uyarıp, yeni çıkacak olan kılların daha sert ve önceki halinden daha güçlü çıkmasına zemin hazırlamış olursunuz.

Yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın yegane ve en etkili yolu yüz bölgesi lazer epilasyon ile mümkündür. DMA estetik ve güzellik salonu olarak son teknoloji lazer epilasyon aleti ve diğer bütün cihazlarımızla sizlerin kendinizle barışık bir hayat sürmenizi hedefliyoruz. Tüy tipine göre ve kılların çıktığı bölgenin incelenmesi sonucunda tamamen o alana özel farklı seans ve epilasyon uygulamalarımızı hayata geçirmekteyiz.

Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Öncelikle ne tür bir hormonal rahatsızlık olduğunun hekimler tarafından teşhis edilmesi bizlerin uygulayacağı işlemleri belirlemede epey yol gösterici bir adımdır. Yüz bölgesi tüylenme nedeniniz tespit edildikten sonra hekiminizin varsa verdiği ilaçları kullanmanız var olan tüyleri yok etmez, ancak yüz bölgesi lazer epilasyon işleminden kısa vadede sonuç almanızı sağlar. Torbalı güzellik salonu arayışlarınızda kaliteli işlemler sunan ve deneyimli kadrosuyla bir marka olmuş olan firmamız en etkili yöntemlerle sorununuzu yok eder. Disiplinli seans aralıklarımız ve profesyonel uzmanlarımızın kişiye özel profesyonel cihazlar kullanıp, bu doğrultuda programlaması farkımızı ortaya koyan birkaç unsurdan yalnızca bir tanesidir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here