7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Tüm Kol Lazer Epilasyon İzmir

Kollarımız ince ve hassas olduğu için ağda ya da kılları kökten alan bütün yöntemlerde fazlaca ağrı çekilmektedir. Ayrıca sonrasında irritasyon ve su toplaması gibi ciddi ağrılı geçen süreçler de yaşanabilmektedir. Böylesi sıkıntılı bir tabloya razı olmak aslında tam bir faciadır. Zira günümüzde lazer epilasyon gibi bir teknoloji elimizde bulunduğu için bu sorunu kalıcı olarak çözmek mümkün. Kol lazer epilasyon hem adeta masaj etkisinde hem de hiçbir sancı hissetmeden yapılan seanslarla kıl durumunuz ne ölçüde olursa olsun size kesin çözüm sunar.

Kol Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Torbalı güzellik merkezi kurumları arasında fayda sağlayan işlemler ve güzelliği sağlık ile bir bütün olarak kategorize eden yaklaşımıyla merkezimiz sizleri en değerli misafirimiz olarak ağırlar. Kol lazer epilasyon 18 yaşını doldurmuş ve tüylenme durumu, hormonların stabilize olmasıyla sabitlenmiş olan kadın- erkek herkes için uygun ve konforlu bir işlemdir. DMA estetik ve güzellik salonu olarak vizyonumuz maddiyattan çok öte, sizlerin pürüzsüzlüğün vermiş olduğu özgürlüğü sonuna kadar yaşamanızı sağlamaktır.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here