7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Kalıcı Kaş

Elbette her işlemde olduğu gibi bu uygulamada da işi uzmanı olan deneyimli kişilerin yapması gerekmektedir. Çünkü her ne kadar şahane dokunuşlar sonrası memnun kalınan görüntüler elde edilse de, şayet doğru yapılmadığında üzücü durumlarla karşılaşan insanların sayısı da az değildir.

Kalıcı Kaş Nedir?

Kalıcı kaş 3d kıl tekniği ile adeta kendi kaşınızmış gibi bir görüntü oluşturularak uygulanmaktadır. Kaş ekmek ya da yabancı maddelerle kaşı doldurmak gibi metotlarla hiç alakası olamayan, yalnızca kaş bölgesinin boyanması ile yapılan bir uygulamadır. Fakat elbette ince ince kıl hatları çizilerek ve kalıcı kaş şekillendirme işlemi ile yapılır. Yani açık renkli ya da seyrek kaşların belirginleşitirilmesinin yanı sıra, kaşlara ayrıca yüz yapısına uygun bir ifade oluşturulup şekil de verilerek tasarım odaklı uygulanır. Kişinin saç ve ten rengi ile yüz hatlarının durumu değerlendirilip en uyumlu kaş tasarlanır. Kalıcı kaş işlemi genel bir kaş tasarımı olarak nitelendirilebilir.

Microblading Kalıcı Kaş Uygulaması Nasıl Yapılır?

Microblading Kalıcı Kaş İzmir

Microblading Kalıcı Kaş İzmir

DMA estetik ve güzellik salonu size her zaman olduğu gibi kalıcı kaş uygulamasında da tatmin edici sonuçlar sunar. Microblading kalıcı kaş tasarımı kaşın esas şeklini ve doğal güzelliğini bozmadan ön plana çıkaran bir işlemdir. Ancak tabi ki bu firmamız uzmanları gibi profesyonel kişilerin uyguladığı işlemler ile mümkün olabilir.

Kaşları zayıf, belirsiz, düzensiz sınırlarda ve yüz ifadesini nötrleyen şekillerde olan kişiler için eşsiz bir işlem olan kalıcı kaş şekillendirme işleminin adımlarını şöyle özetleyebiliriz; öncelikle kaşta ulaşılmak istenen form ve hat çeşitli yöntemlerle analiz edilip belirlenir. Ardından bir alt yapı taslak gibi kaş bir kalem ile ne şekilde tasarlanacaksa o doğrultuda tek tek çizilir. Yani kaşınızdakini boşluklara bir kalem yardımıyla tek tek kaş kılı çizilir. Bu işlem ince bir çalışma gerektirir. Çünkü kalıcı kaş boyası çizilen kılların üzerinden geçilip kaş bu alt yapı üzerinden boyanacaktır. Kaşın tasarımı yapıldıktan sonra anestezik bazlı krem ya da solüsyonlar kaşa sürülür ve geçici bir hissizlik yaşanır. Bu işlemi konforlu geçirmeniz için yapılır. Son ve esas aşama olan kalıcı kaş boyası kontür yapılır.

Kalıcı Kaş Uygulaması Acıtır Mı?

 Kalıcı Kaş Fiyatları - Microblading 3D Kıl Tekniği

Kalıcı Kaş Fiyatları – Microblading 3D Kıl Tekniği

Kalıcı kaş uygulaması son derece itina gerektirerek yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü kalıcılığı 6 ay ile 2 sene arasında değişen bir yöntem olduğu için yanlış ya da kötü yapılan bir kaş kontür hayatınızı kabusa çevirebilir. Elbette sonsuza kadar o şekilde kalmazsınız ancak hem emeğinize, hem maddi olarak ödediğiniz bedele ve belki insan içine çıkmakda dahi zorlanacağınız için ruh sağlığınıza yazık olabilir. Bu nedenle Torbalı Güzellik Merkezi estetisyen tercihlerinizde bizler gibi güvenilir firmaları tercih etmeniz sizler için hayati önem taşır.

İşlem doğru bir şekilde yapılırsa konforlu ve sıkıntısız geçmektedir. Kullandığımız lokal uyuşturucu ürünler ile kalıcı kaş tasarımı esnasında acı duyma durumunuz sıfır ya da minimum düzeye yakın olacaktır. İşlem sonunda hiçbir ağrı ya da rahatsızlık hissetmezsiniz. Uygulamayı takiben bir süre evde kremlerle bakım yaparsanız kalıcı kaş işleminizden alacağınız verim çok daha yüksek ve kalıcı olur.

Kalıcı Kaş Fiyatları

Kalıcı kaş fiyatları piyasasında fiyatları bilmeyen alıcısını bulursa insanları suistimale açık bir husustur. Her alanda olduğu gibi güzellik sektöründe de işini iyi yapmayan ya da etik unsurları gözetmeyen insan vardır. İşini en layıkıyla yapan ve ikşileri sağlık anlamında da mağdur etmeyen DMA Estetik ve Güzellik Salonu olarak estetik açıdan sizi daha iyi bir görünüme kavuştururken maddi anlamda da karşılıklı güven alışverişinde bulunabilmeyi önemsiyoruz. Kalıcı kaş fiyatları merkezimizde ortalama olarak makul düzeylerde olup, işlemin içeriğine göre de misafirlerimizi memnun edecek baremlerdedir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here