7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon 1990 yılında tüylerden kurtulma amaçlı kullanıma başlanmıştır. Ancak FDA (U.S. Food and Drug Administration) onayı alıp tüm dünyada güvenle kullanımı 1998 yılının sonuna tekabül eder. İlk zamanlar daha çok kadınların tercih ettiği bir uygulama olsa da artık pek çok merkezde erkeklere de lazer epilasyon işlemi uygulanmaktadır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Her ay ya da daha sık aralıklarla çeşitli yöntemlerle aldırmak/almak zorunda kaldığınız tüylerinizden bıktığınızı biliyoruz. Hem sürekli olarak maddi bir bedel ödemeniz, hem canınızın acıması ayrıca bir de ciddi bir zaman kaybı olmasının yan sıra hiçbir zaman tam anlamıyla pürüzsüz bir cilde ulaşamamak da hoşnutsuzluğunuzu arttırır. İşte tam da bu noktada lazer epilasyon gibi üst düzey konfora sahip bir uygulama devreye giriyor ve size sonsuza kadar pürüzsüz bir cilt vaat ediyor.

Lazer epilasyonun kullanım alanlarında gerek hormonal gerek ise yapısal olarak aşırı tüylenmeye maruz kalan kişiler ilk sırada bulunmaktadır. Ayrıca normal düzeyde tüylere sahip olan bireylerin de tercih ettiği kalıcı çözüm sunan bir uygulamadır. Uzman kişi tarafından uygulanan, tüy yapısına özel seçilen farklı atış programları olan lazer epilasyon aleti adından anlaşılacağı üzere lazer ışını içerir. İnatçı ve sert kıllar, batıklar, çok kısa sürede uzayan ve kökü belli olan kıl yapılarına sahip bölgelerde bile kısa sürede tatmin eden sonuçlara ulaştırır. Bu keyfi yaşamanız adına DMA Estetik ve Güzellik Salonu olarak son üretim kaliteli cihazlarla eşsiz bir epilasyon deneyimi yaşamanız için üst düzey hijyenik koşullarda hizmet vermekteyiz.

torbalı lazer epilasyon merkezleri

torbalı lazer epilasyon merkezleri

Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir?

  • Güvenli bir uygulamadır.
  • Konfordan taviz vermeden, ağrı ve acı hissetmeden uygulanan bir işlemdir.
  • Pratiktir ve zamandan kazandırır.
  • Etkili ve kalıcı sonuçlara ulaştırır.
  • Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir.
  • Batık tarzında oluşan ve görsel olarak da rahatsızlık veren cilt problemlerini ortadan kaldırır.
  • Koyulaşma gibi cilt tonundaki eşitsizlikleri yok edip homojen bir renk dağılımı sağlar.
  • Ömür boyu ağda vb. işlemlerle vakit ve para kaybetmenizi önler.
Torbalı lazer epilasyon fiyatları

Torbalı lazer epilasyon fiyatları

Lazer Epilasyon Yan Etkileri

İşinde profesyonelleşmiş bir uzmanın uyguladığı hiçbir lazer epilasyon seansında yan etki yahut istenmeyen bir durum oluşmaz. Torbalı Güzellik Merkezi denince akla ilk gelen ve en çok tercih edilen güzellik salonu olan merkezimiz tüm işlemlerinde son derece başarılıdır. Detaylı ve çeşitli cilt bakımı uygulamalarımız da dahil olmak üzere DMA Estetik ve Güzellik Salonu bünyemizde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz güvenli ve yan etkisiz işlemlerdir. Ancak elbette ki uygulamış olduğumuz seansın türüne ve uygulanan bölgeye göre, işlemlerin ardından kişilerin konforunun sekteye uğramaması adına birtakım önerilerde bulunuruz. Bu önerilere uyan misafirlerimiz için ne işlem öncesi ne de işlem sonrası hiçbir komplikasyon söz konusu değildir.

İzmir Torbalı Lazer Epilasyon Fiyatları

Güzellik sektörü pek çok suistimale açık bir sahadır. Bu nedenle ilk etapta karşılıklı güven sağlamak en önemli unsurdur. Biz DMA Estetik ve Güzellik Salonu ailesi olarak alanında iddialı bir markayız. Söz konusu lazer epilasyon olunca her zaman daha da itinalı ve garantici bir yaklaşım sergilemekteyiz. Kullandığımız cihazların güvenilirliği, sertifikaları ve program alternatifleri tam anlamıyla mükemmel bir donanıma sahiptir. Aynı zamanda lazer epilasyon aleti ve diğer bütün cihazlarımızla uygulama yapan uzman ekibimiz de alanında bir numara iş yapan yüksek eğitimli kişilerden oluşur. Tüm bunlara nazaran merkezimizin lazer epilasyon fiyatları baz alınacak olduğunda epey makul fiyatlara hizmet verdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Kişinin tüy yapısına göre 8 ile 12 seans arası değişen bir işlem protokolü planlayıp, fiyat ve ödemeleri de bu doğrultuda düzenlemekteyiz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here