7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Leke Tedavisi Dermapen

Leke Tedavisi Nedir?

Lekeler doğuştan veya sonradan edinilen olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. DMA Estetik ve Güzellik Salonu yetkilileri ve uzmanları lekenin büyüklüğü, rengi, cinsine, yüzeyselliği ya da derinliğine, türünü tespit ederek uygun tedavi yöntemleri uygulamaktadır.

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır?

Öncelikle lekenin türü tespit edilir. Lekenin ne zaman oluştuğu, leke boyutu ve renginin sabit kalıp kalmadığı gibi bilgiler önemlidir. Yüzeysel, orta derinlikte ve derin lekeler için farklı leke tedavisi yöntemleri bulunur. Cildin ihtiyaçları belirlenip temizlendikten sonra tedavi işlemine başlanır.

Leke Tedavisi Faydaları

İzmir Leke Tedavisi Merkezleri

İzmir Leke Tedavisi Merkezleri

Leke tedavisi, cilt hücrelerini yenileyerek çeşitli enzimlerle kan akışımı hızlandırarak cildin taze genç ve pembe görünmesine katkıda bulunur. Doğal kolajen üretimini hızlandırır. Leke türlerinden bazıları kendiliğinden kaybolmaz. Tedavi edilmez ise genişleyerek farklı rahatsızlıklara yol açma ihtimali vardır. Leke tedavisi cilt bakımı sağlar. İleride oluşacak daha farklı cilt sorunlarını önlemeye yardımcıdır.

Leke Tedavisi Yöntemleri

İzmir Leke Tedavisi Dermapen Fiyatları

İzmir Leke Tedavisi Dermapen Fiyatları

Kimyasal Peeling Yöntemi

Kimyasal peeling yöntemi, cilt temizliği ve gençleşmenin yanı sıra leke tedavisi amacı ile de kullanılır. Deri kalitesini arttırmak için epidermal tabaka üzerinde çalışılır. Derin lekelerde soyma işlemi uygulanır. Cildin ihtiyacına göre salisilik asit, tretinoin, trikloroasetik veya alfa hidroksi aasi- meyve asidi kullanılmaktadır.

Enzim Peeling

Kimyasal peelingte olduğu gibi cilt soyma işlemi yoktur. Cildin üst tabakası ile değil doğrudan alt tabakasına gönderilen enzimlerle lekeleri tedavi etme yöntemidir. Güneş lekeleri, doğum lekeleri ve yaşlılık lekelerini gidermek için etkili bir yöntemdir. Cilt temizliği ve maske uygulamasından sonra enzim içeren kremler uzmanın uygun gördüğü süre boyunca kullanılır.

Mezoterapi Mezolifting

Mezoterapi tedavisinde C vitamini ve diğer vitaminler, Antioksidan maddeler, arbutin ve retinoik asit ve çeşitli karışımlar cilde uygulanır. Lokal anestezi ile hiçbir ağrı hissetmeden ince uçlu enjektör ile deri altına onarıcı kokteyl enjekte edilir. Leke tedavisi özelliğinin yanı sıra cilt gençleştirici etkisi de vardır.

Altın İğne Radyo Frekans

Cilt lekelerinin tedavisinde uygulanan cildi, daha genç ve parlak gösteren bir yöntemdir. Radyo frekans enerjisi 0.3 milimetrelik iğneler aracılığı ile deri altı tabakasına gönderilir.

Dermapen Dermarol Yöntemi

Geçmişi Çin tarihinde Çin prenseslerine uygulanan günümüzde modern teknoloji ile birleştirilen cilt yenileyici ve leke giderici bir tedavi yöntemidir. Mikro iğneler mikroskobik kanallar açarak cilde başta hyalüranik asit olmak üzere pek çok vitamin vermektedir. Torbalı Güzellik Merkezi skar akne izinden doğum lekelerine kadar pek çok tedavi edici uygulamalar yapmaktadır.

Leke Giderici ve Renk Açıcı Kremler

Cilt temizliği yapılır. Uygun maske uygulandıktan sonra cildin ihtiyaçlarına uygun krem karışımları verilir. Bu kremler uzmanın ön gördüğü süre boyunca yaklaşık 3 ay-6 ay kullanılır. Kişiden kişiye kullanım miktarı ve süresi değişiklik gösterir.

Leke Tedavisi Ne Zaman Yapılmalıdır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Leke tedavisi güneşin çok yoğun olmadığı sonbahar ve kış aylarında yapılmalıdır. Tedavi süresince tedavi uygulanan bölge güneşe maruz bırakılmamalıdır. İşlem yapıldığı gün sıcak duş, sauna gibi ortamlardan uzak durulmalıdır. Leke tedavisi fiyatları yapılan işlemin türüne, seans sayısına ve yönteme göre değişkenlik gösterir.

Leke tedavisi yaptıranlar, uzmanların önerdiği tedavi sonrası dikkat edilmesi gereken hususları göz önünde bulundurarak kısa sürede çok etkili sonuçlar elde etmektedirler.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here