7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı G5 Selülit Masajı Ve Bölgesel Zayıflama

Selülitlerin tedavisinde kullanılan G5 cihazı 7 aparattan oluşmaktadır. Masaj da adını bu cihazdan almaktadır. Ritmik bir masaj aleti olarak karşımıza çıkan bu cihaz hızlı titreşimler yardımı ile cildin sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Bölgesel zayıflamada ve selülit tedavisinde kullanılan bu cihazın pek çok faydası bulunmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırması, metabolizmanın hızlı çalışmasına katkı sağlaması, kaslardaki gerginliği azaltması gibi işlevler cihazın faydaları arasında sayılabilir. Böylece G5 selülit masajı yaptırarak vücudunuzdaki değişiklikleri görebilirsiniz.

G5 Masajı Fiyat

G5 Masajı Fiyat

G5 Selülit Masajı Faydaları

G5 cihazı kullanılarak yapılan selülit masajlarının oldukça faydası bulunmaktadır. G5 selülit masajı faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kan dolaşımının hızlandırılmasına katkı sağlar.
  • Ağrıların dinmesinde faydalıdır.
  • Stres ve gerginliklerin azalmasında masajın etkisi büyüktür.
  • Vücuttaki fazla yağların yok edilmesinde etkilidir.
  • Cildin sıkılaşmasında etki gösterir.
  • Masajın etkisiyle bölgesel zayıflamak mümkündür.
  • Cilt esnek bir özellik kazanır.
  • Vücuttaki toksinlerin dışarı atılmasında etki gösterir.
  • Var olan selülitlerin görünümü düzeltir ve oluşmakta olanlara erken müdahale ile engel koyar.
  • Kemik sağlığında etkilidir ve yoğunlaşma sağlar.

G5 selülit masajı yaptıranlar yukarıda sayılan faydalara kavuşmak için önemli adım atmış olmaktadır. Siz de selülit masajı yaptırarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

G5 Selülit Masajı Nasıl Yapılır?

G5 Masajı Fiyatları İzmir

G5 Masajı Fiyatları İzmir

Daha önce selülit masajının G5 adı verilen bir masaj aletiyle yapıldığını dile getirmiştik. Bu cihaz özel olarak tasarlanmıştır. Her cilt tipine uygun başlıklar bulunmaktadır. Bu başlıklar yardımıyla vücuda itme kuvveti uygulanmakta ve masaj yapılmaktadır. G5 selülit masajlarında uygulama bölgelerine bitkisel aromalı yağlar sürülmektedir. Bu da uygulanan işlemin etkisini daha da artırmaktadır. Aynı zamanda G5 masajı ile bölgesel zayıflama mümkün olmaktadır. Bunun için de soğuk lipoliz ve lenf drenaj yöntemleri uygulanmaktadır.

G5 selülit masajı Torbalı bayilerinden biri olan güzellik merkezimiz ile siz de bu masajı yaptırabilir ve sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

G5 Selülit Masajı Fiyatları

G5 cihazı ile uygulanan selülit masajı fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu fiyatların değişimi de birçok etmene bağlı olmaktadır. Masajın yapıldığı güzellik merkezinin tanınmışlığı, çalışanların tecrübesi, masaj süresi gibi etmenler sayılabilir. Torbalı güzellik merkezi bayileri de kendi fiyatlarını belirlemektedir. DMA estetik ve güzellik salonu olarak sizlere en uygun G5 selülit masajlarını sunuyoruz.

Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sizleri sağlıklı bir görünüme kavuşturuyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile steril ortamda sizlere masaj uyguluyoruz. Bizi tercih ederek yaz tatillerinizi selülitsiz geçirebilir ve sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here