7/24 Bizleri Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Boyun Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir

Boyun bölgesi daha çok sakalların devamı gibi görünse de bazı kadınlarda da tekli ya da çoklu yaygınlıkta sadece boyun kısmında görülebiliyor. Lazer epilasyon dışı hangi yöntem kullanılacak olursa kesinlikle zahmetli ve daha da ötesinde tehlikeli girişimler olması dolayısıyla hiçbir şekilde klişe işlemleri önermemekteyiz. Ayrıca tehlikeleri minimuma indirecek dikkatle yapılsa bile ömür boyu boynunuzdan kıl temizlemek hiç de keyifli bir his olmasa gerek. Görüntü olarak kendinizi kötü hissetmeniz de cabası. Fakat telaşa hiç gerek yok deneyimli çalışanlarımız ve üst teknoloji lazer epilasyon aleti farkını Torbalı güzellik merkezi favorisi olan mekanımızda keyifle tecrübe edebilirsiniz.

Boyun Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Boyun ince deriye sahip olduğundan çıkan kılların alınması batık ve tahrişlerden oluşan yaraların oluşumuna neden olabilmektedir. Boyun bölgesinde çıkan kıllar, vücudumuzun diğer tüm bölgelerindeki kılları yok etmede olduğu gibi en etkili ve kesin çözüm olarak lazer epilasyon ile ciltten uzaklaştırılmalıdır. Fazlaca rahat ve hiçbir ağrı olmadan kısa sürede biten seanslarınızın sonuçlarını aynı şekilde hızlıca kendinizde göreceksiniz. Yaş, kilo, cilt yapısı ve kıl türünün belirlenmesinin ardından kişiye özel bir yaklaşımla boyun lazer epilasyon uygulaması yapılır. DMA estetik ve güzellik salonu evinizin rahatlığını yaşayıp memnun kalarak ayrılacağınız bir merkezdir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here