7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir

Erkeklerin ise hormon farklılıklarına göre normal olarak göbeklerinde kıllar bulunur. Fakat kadın ya da erkek bu herkesim hoşnutsuzluğuna sebep olan bir problemdir. Göbek vücudumuzun en hassas bölgesi olduğundan dolayı kılların alınması hayli sancılı olur. Bu bölgedeki kılların lazer epilasyon ile temizlenmesi en uygun yöntemdir. Göbek bölgesi lazer epilasyon ağda yada kılları kesmek suretiyle bölgeden kılların uzaklaştırılmasına nazaran kesinkes en etkili yol olarak tercih edilmektedir. Lazer epilasyon cihazı ile kılları kökünden yok etmek diğer ilkel işlemlerin hepsinden daha pratiktir. Ve bilinen tüm yöntemlerin aksine tüylerin kalıcı olarak ve acı çekmeden bedeninizden uzaklaştırılmasını sağlar.

Göbek Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

DMA estetik ve güzellik salonu kapsamlı cihazları ve alanında yetkin uzmanları ile çocukluk döneminden çıkmış her yaştan kadın ve erkek misafirlerine işlem yapmaktadır. Göbek bölgesi lazer epilasyon işlemi de kadın veya erkek ayrım yapılmaksızın tüy durumu tarafımızca analiz edilip değerlendirilerek herkese uygulanmaktadır. Son derece kısa süren seansların ardından aynı hızla kılların geri dönüşsüz olarak döküldüklerini gözlemlersiniz. Kasık bölgesiyle bitişik olan göbek bölgesi kılları ya da dairesel ve düzensiz sıralanmış kıllar farklı cihaz programları ile tamamen danışana özgü adımlarla uygulanır.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here