7/24 Bizleri Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
El Ayak Bakımı İzmir Torbalı

Zira ölü derileri atmak için estetik ve dermo kozmetik ürünler ile şifalanmak en etkili yoldur. Eğer düzenli bir bakım ve onarıcı yaklaşımlar ile el ve ayaklarımız derinlemesine temizlenmezse nasır, mantar, kalınlaşmış cilt dokusu gibi pek çok tatsız durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Rutin olarak manikür ve pedikür yaptırmak kısmi temizlik sağlar. Tırnak dibi etleri, sararmış ya da kararmış tırnak dokusundan kurtulmak bu gibi işlemler ile daha lokal olmaktadır. Ancak el ve ayak spa işlemlerinde elleriniz ve ayaklarınız tamamıyla temizlenir, canlanır, hava alır ve sağlık kazanır.

El ve Ayak Spa Bakımı Nasıl Yapılır?

El ya da ayak spa bakımı için aynı yollar izlenir. Ancak farklı içerikli kremler cilt dokusunun ihtiyaçlarına göre belirlenip işlem süresince uygulanır.

Öncelikle cilt tipiniz analiz edilip uygun bir rahatlatıcı ılık bir su uzmanlarımız tarafından hazırlanır Eller için ayrı bir buhar makinesi ayaklar için ise ayrı bir buhar aparatı tercih edilir. El ve ayaklar bu suyun içerisinde en az 15 dakika dinlenir. Böylece tüm ölü deri yumuşar ve akabindeki işlemler rahatlıkla devam eder.

Ayaklar ve eller sudan çıkarıldıktan sonra uygun bir peeling ile masaj eşliğinde el ve ayaklardaki ölü doku derinlemesine temizlenir.

Ardından hücre yenileyici, doku onarıcı ve canlandırıcı vitamin takviyelerinden oluşan el ve ayak maskesi bölgelere uygulanır. Maskelerin deriye iyice nüfuz edebilmesi için 15 dakika kadar beklenmesi son derece etkili olacaktır.

Sonrasında ılık bir su ile maskeden arındırılan eller ve ayaklar cilt tipine uygun bir losyon ile masaj yapılarak yoğun nem bakımı yapılır.

El Eyak Spa Bakımı İzmir Torbalı

El Eyak Spa Bakımı İzmir Torbalı

El ve Ayak Spa Bakımı Ne Sıklıkta Yapılır?

El ve ayak spa işlemi daha çok kişinin ihtiyaç hissetmesine bağlı olarak yapılmaktadır. Ancak maksimum olarak bir süre aralığı vermek gerekirse 2 haftada bir yapılmasının oldukça yararlı olacağını kesinlikle ifade etmeliyiz. Günlük hayatın stresinden, ruhsal gerilim, mental yorgunluk ve bedensel rahatsızlıklarımıza kadar pek çok şikayetimizi de ekarte etmede spa bakımının yeri yadsınamaz boyutlardadır.

El ve Ayak Spa Bakımı Faydaları Nelerdir?

Doğrudan dış dünya ile temas kuran el ve ayaklarımız bakımı en çok hak eden ve hatta ihtiyaç duyan bölgelerimizdendir. Bu nedenle işinde uzman bir güzellik merkezinde medikal destekli ürünler eşliğinde spa bakımı yaptırmak enerjisel anlamda da kendinizi şahane hissetmenizi sağlayacaktır.

Çakra ve lenf düğümlerinin yoğun olarak bulunduğu el ve ayakların, aromatik ürünler ile beraber nazik bir masaj ile rutin olarak bakımları yapılmalıdır. El ve ayak spa bakımı genel anlamdaki ağrılarımızı dindirmede son derece faydalıdır. Çünkü el ve ayaklarımızdan atılan kötü ve ölü dokular ile birlikte negatif enerjilerden de arınma söz konusu olmaktadır. Bu bilimsel olarak da kanıtlanmış bir gerçektir. El ile ayaktaki doğru noktaları bulup bu noktalara yapılan nitelikli masajlar kişinin beden sağlığını da etkilemekte ve yarar sağlamaktadır.

Her ne kadar aşamaları belli olan uygulama protokolü söz konusu olsa da spa bakımı kesinlikle profesyone kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Zira masaj noktalarını bilmeyen, hangi cilt tipine hangi ürünün kullanılacağını ayırt edemeyen ve en önemlisi de hijyen şartlarına riayet etmeyen kişilere bu işlemi yaptırmak tam bir kabus olacaktır. Bu nedenle el ve ayak spa bakımını yaptırmadan önce tüm bu şartları inceleyip, sağlıklı bir bakıma ulaşabilmeniz için doğru bir karar vermeniz gerekmektedir.

DMA Torbalı estetik ve güzellik merkezi bünyesinde hijyen koşullarına tam anlamıyla riayet edilerek ve sterilizasyon işlemlerinin düzenli olarak yapıldığı mekanımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here