7/24 Bizleri Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Dudak Renklendirme İzmir Torbalı

Dudak Renklendirme Hangi Durumlarda Uygulanır?

Kimyamız ve vücudumuz bazı durumlarda canlılığı ile gençliğini kaybetmeye başlar. Genetik sebepler ve ilerlemiş yaş gibi nedenler ile dudak yapısı bozulup rengi soluk br hal alabilir. Böyle durumlarda dudaklara canlılık ve tazelik kazandırmak son derece önemlidir. Çünkü bu solgun görüntü, kişilerin kendilerini kötü hissetmelerine ve özgüvenlerinin örselenmesine sebep olacaktır. İşte dudak renklendirme işlemi adeta bir sihirli değnek etkisiyle, çok daha taze ve genç görünen dudaklara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Dudak Renklendirme İzmir Torbalı Fiyat

Dudak Renklendirme İzmir Torbalı Fiyat

Dudak Renklendirme Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Böylesine güzel bir işlem olan dudak renklendirme nasıl yapılır diye merak etmeniz çok normaldir. Zira yaşınız kaç olursa olsun genç ve istediğiniz renk ile hacme sahip bir dudağa kavuşmak herkesin arzusudur.

Dudak renklendirme birkaç varyasyonda uygulanır. Her bir içeriğin farklı etkileri söz konusudur. Kalıcı makyaj tekniği uygulanarak yapılan dudak renklendirme aşamaları dudağı renklendirmek, belirgin hatlar oluşturmak ve kalınlaştırıp dolgunlaştırmak gibi farklı boyutları kapsar. Şayet her zaman ruj sürmüş gibi bir görüntü elde etmek isteniyorsa renklendirme yapılması gerekir. Kalıcı makyaj dudak renklendirme işlemi için en sık tercih edilen yöntemdir. İstenen renk ve ruj dokusu kişinin seçimi ile işinde profesyonel bir uzman tarafından uygulanır. Yalnızca dudak renklendirme yapılabileceği gibi, renklendirme hem de dolgunlaştırma gibi girişimsel işlemlerin aynı anda uygulanabilmesi mümkündür.

Ruj görüntüsü istenmiyor ve olabildiğince doğal renklerde bir dudak ile dudak hatlarını belirginleştirme oluşturmak isteniyorsa o zaman daha farklı işlemler uygulanmaktadır. Böyle durumlarda pigmentasyon arttırmaktan ziyade dudakların çerçevesel hattını ortaya çıkarmak ve dudak gençleştirme işlemleri tercih edilir.

Dudak Renklendirme İzmir

Dudak Renklendirme İzmir

Dudak Renklendirme Yan Etkileri

Dudak renklendirme yan etkileri işlem ile ilgili en merak edilen konuların başında gelir. Dudak renklendirme acıtır mı diye merak edenler de bir hayli fazladır. Ancak özellikle belirtmek gerekir ki, dudak renklendirme işlemi öncesinde kullanılan anestezik kremler ve uygulayan uzmanın işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirmesi ile acısız ve ağrısız bir seans yaşanır.

Dudak renklendirme işlemi sonrasındaki 24 saat boyunca birtakım dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır. Bunlar dudağı suyla temas ettirmemek ve uygun bakım kremlerini kullanmak gibi geçici bakımlardır. İşlemden yaklaşık 1 ay sonra uzman tarafından kontrolünün sağlanması da önem teşkil etmektedir. Tüm bu basit bakımlara uyulduğunda hiçbir yan etki yahut olumsuz bir durum yaşanması beklenmez.

Dudak Renklendirme Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Dudak renklendirme kalıcılığı sıklıkla işlemi yapan uzmanın becerisi ve kullanılan ürünler ile cihazların kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tamamen organik boyaların kullanıldığı dudak renklendirme işlemleri dövme uygulamasından farklıdır. Zira dövmeler geri dönüşsüz nitelikte ya da kimaysal boyalarla yapılır. Ancak kalıcı makyajın bir süresi vardır. Bu da ortalama olarak 3 yıla tekabül etmektedir. Bu süre zarfında, kaliteli bir işlem yaptırdıysanız herhangi bir bozulma ya da deforme yaşanmaz. Ancak yine de bu kadar uzun yıllar kullanılmak istenmezse, güzellik merkezlerinde uygulanan işlemler ile dudak renklendirme yenilenebilir.

Dudak Renklendirme İşlemi Avantajları

Sürekli makyaj yapmak zorunda olan ya da makyaj yapmayı çok sevdiği halde her gün aynı işleri tekrarlamak adına oldukça zaman kaybı yaşayan herkes için dudak renklendirme avantajları saymakla bitmez.

Bir kalıcı makyaj uygulaması olan dudak renklendirme, solmuş ve canlılığını yitirmiş gülümsemeleri tazeleyen türdendir. Dudaklara canlı bir görünüm kazandırarak istenen rengi oluşturmak bu işlem ile mümkündür. Daha kalın, daha dolgun, daha renkli ya da doğal, çerçeveli, parlak ve mat olmak üzere dudaklara yepyeni bir görünüm kazandırmak tamamen kişilerin zevklerine göre tasarlanır.

DMA Torbalı güzellik salonu ve lazer epilasyon merkezi klişelerin üzerindeki yenilikçi uygulamaları ile değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Dudak renklendirme ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı, hijyen koşullarının üst seviyede sağlandığı merkezimizde yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here