7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Dudak Üstü Lazer Epilasyon İzmir

Bölgenin hassas bir nokta olmasından dolayı hangi işlemle tüylerinizi alırsanız alın canınız bir hayli acıyacaktır. Ayrıca birkaç haftadan daha kısa zamanda uç vermeye başlayan cılız tüyler, sir ağda, ip ya da cımbız gibi nesnelerle sık sık alınmaktan dolayı daha gür ve artık kalın bir kıl yapısına evrilir. Bu da kadınlar açısından tamamen erkeksi bir görüntüye ve nahoş hisse bir sebep olur. Tahriş, yanma, batma ve hatta cildinizde sarkmalara neden olabilecek bu işlemlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Etkili ve kalıcı çözüm olarak Torbalı güzellik merkezi popüler mekanı olan salonumuzda lazer epilasyon uygulamalarımız için sizleri bekliyoruz.

Dudak Üstü Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Lazer epilasyon cihazı kalite faktörünün yabana atılamayacak türden konforu ile hiçbir acı hissetmeden ergenlik döneminden itibaren herkese bu işlem uygulanabilir. Yaz veya kış mevsimi dahil her dönem yapılabilecek olan dudak üstü lazer epilasyon tamamen yan etkisiz ve oldukça pratiktir. Yalnızca işlemden sonraki süreçte yoğun güneşe maruz kalmamalısınız. Çünkü yüz bölgesi güneşten direkt olarak etkilenen bir açıklıkta olduğu için lazer epilasyon sonrası iyi bir güneş kremi ile korunmazsa bölgede kararmalar meydana gelebilir. Kısa bir zamanda ve vakit kaybı yaşamadan tüylerinizden kurtulmanın keyfini yaşamak için DMA estetik ve güzellik salonu en doğru adres!

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here