7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Kirpik Lifting

Muazzam diyoruz çünkü bir işlemin hem bu kadar kolay, hem bu kadar hızlı, doğal ve besleyici malzemelerle ve ayrıca uzunca bir süre de kalıcılığını muhafaza ederek kullanıma uygun halde olması ekstra tatmin edici bir durumdur.

Kirpik Lifting Nedir?

Keratin takviyesinin saçları nasıl da besleyip tazelediğini hemen hemen herkes duymuştur. Kirpik lifting, aynı maddenin çeşitli içeriklerle zenginleştirilmiş halinin kirpiğe doğrudan uygulanması ile harika görünümlere imza atan bir işlemdir. Kişiler bu sayede her zaman rimel sürmüş görünümünde ve derin bakışlarla güzelliklerine güzellik katan bir edada olurlar. Aynı zamanda kirpiği uzatıp hacim vermesinin yanı sıra istendiği takdirde renk koyuluğu sağlamak da kirpik liftin uygulamasının bir diğer özelliğidir.

Daha çok seyrek ya da kısa kirpiklere sahip olan kişilerin tercih ettiği bir işlem olan uygulama rimel kullanıldığında dahi istenen görünümün elde edilemediği kadar iyi sonuçlar verir. Kirpik lifting yaptıranlar çok iyi bilirler ki etkinliği geçtikçe tekrar tekrar bu işlemi yinelerler. Çünkü her daim en iyi rimel kullanılmış kirpiklere sahip gibi görünür ve bunu en doğal imajı çizerek yaparsınız.

Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?

İzmirde Kirpik Lifting Yapan Yerler

İzmirde Kirpik Lifting Yapan Yerler

Kirpik lifting nedir sorusunun cevabını detaylı bir şekilde okuduktan sonra biliyoruz ki merak ettiğiniz bir diğer konu da, “Kirpik lifting acıtır mı?” sorusudur. Şunu belirtmeliyiz ki hiçbir acı veya rahatsızlık hissi yaşamazsanız. DMA estetik ve güzellik salonu olarak kullandığımız ürünlerin doğal içerik ile kaliteli ve güzellik otoritelerinden geçer not alan malzemeler olması içinizi rahatlatacak en önemli unsur olsa gerek.

Kirpik lifting aşamaları ise yüzeysel olarak anlatacak olursak şu şekilde teşkil olur.

Öncelikle kirpiğiniz kısalık ve uzunluğuna uygun olarak göre kullanılacak kirpik kıvrım pedi göz kapağına yerleştirilir. Devamında, kirpikleriniz göz kapağına yapıştırılan silikon yapılı ped üzerine yardımcı bir materyal ile tek tek yatırılır. İlk malzeme (bakım ürünü) kirpiğe nazikçe sürülür. Bu şekilde 15 dakika beklenir. Akabinde diğer ürünlerin hepsi art arda sürülür ve 15 dakika daha beklenir. Tüm bu sürecin sonunda göz kapağında bulunan silikon aparat çıkarılır ve kirpik, kirpik tarağı ile taranır. Kirpikleriniz artık çok daha havalı!

Kirpik Lifting Avantajları Nelerdir?

izmir Kirpik Lifting Yapan Yerler

izmir Kirpik Lifting Yapan Yerler

Rimel gibi kimyasal türevli malzemelere alerjisi olanlar ya da rimeli silip temizlemekten göz altı torbaları oluşmuş kişiler için kirpik lifting son derece avantajlı bir uygulamadır. Kirpik lifting avantajları aynı zamanda kozmetik ürünlere karşı bir rekasiyona sahip olmayan kişiler için de oldukça mantıklı bir seçimdir. Çünkü pek çok rimel kirpik lifting etkisi gibi doğal ve tabi ki kalıcı bir profil görünümünü sağlamaz. Kirpik lifting, kirpiklere hacim verir. Kirpik uzunluğu ve doğal kıvrımları yakalamada en etkili ve sağlığa dost yöntemdir.

Kirpik Lifting Fiyatları

Torbalı güzellik merkezi alanında işini tutkuyla yapan bir merkez olan firmamızın nam saldığı muhittir. Bu noktada iddia ediyoruz ki kaliteyi bu fiyatlara siz değerli misafirlerimize sunmamız, fiyat- performans kıyaslamasında fazlaca kârda olduğunuzu ortaya koyar. Ufak bir internet araştırması yaptığınız vakit bile fark edersiniz ki, satın aldığınız konfor ve güzelliğin yanında ödediğiniz bedel, neticenin çok altında bir rakamdır. Uyguladığımız işlemlerimizin arkasında durma garantimizde iddiamız baki olduğu gibi belirlediğimiz kirpik lifting fiyatları ile de sizler için güzelliği ulaşılabilir kılmaya devam etmekteyiz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here