7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Selülit Tedavisi Ücretleri

Genellikle kadınlarda daha fazla görülen selülit, kan dolaşımının yavaşlaması sonucu cilt altındaki yağ dokusunun artmasından ortaya çıkan görünümdür. Kadınlarda daha fazla görülmesinin nedeni elbette ki yaratılışımızdan kaynaklı hormonal farklılıkların kattığı dezavantajlardandır. Ancak erkeklerde de bazı kilo ve beslenme problemleri neticesinde gözlemlenebilir.

Selülit Oluşumunun Nedenleri Nelerdir?

Selülit oluşumunun birçok nedeni vardır. Vücuttaki yağ oranının artması sebebiyle oluşur. Yağ oranının artması kan dolaşımını yavaşlatır. Egzersiz yapmama, hareketsizlik, çok sık kilo alıp verme, düzensiz beslenme alışkanlığı (şeker ve karbonhidrat), genetik faktörler, az su tüketimi, fazla gazlı içecek tüketimi, tütün ve tütün ürünleri kullanma selülit oluşumunun başlıca faktörlerindendir.

Selülit Önleme Yöntemleri Nelerdir?

Selüliti önlemek elbette mümkündür. Başlıca önlemler; spor yapmak ve hareketsiz kalmamaktır. Dengeli ve düzenli beslenmek de hem önleme de hem de tedaviye yardımcı olarak oldukça etkilidir. Bol su tüketimi de aynı şekilde ihmal edilmemesi gereken bir husustur. Kan dolaşımını yavaşlatacak dar giysileri tercih etmemek gerekmektedir. Masaj yaparak kan dolaşımı hızlandırılmalıdır. Bu masaj sert fırça yardımı ile yapılıp yanında uygulanacağı aromatik yağlar ile hoş koku ve nemlendirme etkisi de sağlanabilir. Masaj yapılan bölgedeki kan dolaşımı hızlanır ve selülit oluşumunun bu sayede önüne geçilmiş olur. Tempolu spor çeşitlerinden de aktif olarak faydalanılması önerilir. Çünkü yağ oranının düşürülüp kas oranının arttırılması selülitle savaşmada en birincil hedeftir.

Selülit Tedavisi Fiyatları izmir

Selülit Tedavisi Fiyatları izmir

Selülit Nasıl Geçer?

Selülit oluşmasında en önemli faktörlerinden biri de genetik etkenlerdir. Fazla kilosu olmasa da selülit sorunuyla yakınan birçok insan vardır. Bu hoş olmayan durumu önlemek için yapmanız gereken her şeyi yapmış ama yine de oluşumunu önleyemediyseniz profesyonel bir destek almanız faydalı olacaktır. Selüliti vücudunuzdan uzaklaştırmanın en etkili yollarından birisi G5 selülit masajıdır. Selülit tedavisinde kullanılan G5 uygulaması vücuda hızlı titreşimler yaparak deri altındaki yağı parçalar ve selülitleri yok eder. Selülit aleti olarak bilinen G5 kan dolaşımını hızlandırır, fazla yağların yakılmasını sağlar, uygulandığı bölgeyi sıkılaştırır, bölgesel zayıflama sağlar. G5 masajı sırasında ve sonrasında herhangi yan etki görülmemektedir.

Elbette işlem esnasında ya da sonrasında can acıtan, tatsız yan etkileri yaşamamanın yolu bu tarz işlemleri güvenilir bir merkezde yaptırmaktır. Torbalı güzellik merkezlerinden biri olan DMA estetik ve güzellik salonu profesyonel kadrosuyla istenmeyen, düzensiz bir şekilde yuvalanmış yağ hücrelerinin görünümünden kurtulmanızı sağlar. Ağrısız ve acısız bir yöntem olan G5 vücuda masaj yapar, vücudun rahatlamasını ve var olan ağrıların da ciddi anlamda hafiflemesine yardımcı olur.

Uzman kadrosuyla DMA estetik ve güzellik salonu her vücut tipi için ayrı uygulamaları kişiye özel seanslar halinde planlar. Selülit tedavisinde etkinliği kanıtlanmış olan G5 masajı 20-25 dakika sürer ve 10 ile 15 seanstan oluşur. İlk birkaç seans sonrası gözle görülür şekilde selülit görünümünde azalma ve sıkılaşma söz konusu olacaktır.

Selülit Tedavisi İzmir Torbalı

Selülit Tedavisi İzmir Torbalı

Selülitten Kurtulma Fiyatları Nelerdir?

Selülitten kurtulmanın en etkili yollarından biri olan G5 masajı fiyatları vücut tipine, yağ oranına ve uygulanacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir. G5 masajına alternatif olarak pasif jimnastik, LPG zayıflama( vakumlama yöntemi) ve radyo frekans gibi yalnızca ve direkt yağ dokusunu hedef alan uygulamalar da fiyat açısından farklılık göstermektedir. DMA estetik ve güzellik salonu size ve vücudunuza en uygun yöntemi uygulamaktadır.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here