7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayabilirsiniz

Telefon: 0 543 580 28 66
Ayak Üstü Lazer Epilasyon İzmir Torbalı

Alanın küçük olması ve bölgenin ince deriye sahip olmasından dolayı ufacık bir acıyı bile normalden katbekat fazla hissediyor olmak kişilerin ayak üstü bölgesindeki kılları aldırma noktasında çekimser davranmasını sağlar. Fakat lazer epilasyon uygulaması ne bir acı ne de bir rahatsızlık hissetmenize neden olmayacağı için tercih sebebidir. Üstelik birkaç dakikalık işlem sonrası saten gibi bir ayak üstü manzarasına sahip olursunuz. Belli aralıklarla düzenlenen seansların bitiminde ise artık kalıcı olarak ayak bölgenizde sizi rahatsız eden ve göze batan tüylerden kurtulmanız kaçınılmazdır. Bu başınıza, hatta ayağınıza gelen en güzel şey olabilir!

Ayak Üstü Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Teorik olarak hormonlardan dolayı erkeklerde daha sık rastlanan bir durum olsa da, ayak üstünde kıllanma kadınlarda da görülmektedir. Tekli ya da cılız olarak serpilmiş tüyler bile kadınların görsel zevklerini bozabileceği için kimse bu duruma katlanmak istemez. DMA estetik ve güzellik salonu uyguladığı her tedavi ve bakımda olduğu gibi ayak üstü lazer epilasyon işleminde de kişiye has metotlarla yol izler. Kadın ve erkek misafirlerimiz için şahsa özel seans aralıklarıyla lazer epilasyon işlemi uygulamaktayız.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here