7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Favori Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir

Hem erkek hem de kadınlar için hangi bölgede kıl yoğunluğu varsa o alan için bölgesel olarak tercih edileceği gibi, aynı zamanda tüm vücut işleme tâbi tutulan paketler de tercih edilebilir. Torbalı güzellik merkezi alanında en iyi hizmet veren ekibiyle firmamız sizlere uygun planlamalar yapmaktadır.

Kadınlar için özellikle ön planda olan ve göze hitap eden, güzelliği gölgelememesi adına da var olan tüylerden muzdarip olunan bölge bilinir ki yüz bölgesindeki tüylenmedir. Buna “erkek tipi kıllanma” denmektedir. Kadınları en çok rahatsız eden geniş ya da ufak alanları ele alacak olursak başta bıyık bölgesi ve ardından favori hatlarıdır. Bu nedenle lazer epilasyon aleti işlevinin açıkça göründüğü en bariz bölgelerden biri favori bölgesi olmaktadır.

Favori Bölgesi Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Favori bölgesi lazer epilasyon ince ve sarı tüyleri olmaması kaydıyla her yaştan kadın ve erkeğe uygulanabilen bir işlemdir. Çünkü dünya üzerinde henüz tüy formunda ince ve açık renk olan kılları algılayan bir cihaz bulunmamaktadır. DMA estetik ve güzellik salonu siz değerli misafirleri için buz başlıklı ve son güncellemelerle geliştirilmiş cihazların konforu eşliğinde bu deneyimi yaşamanıza olanak tanımaktadır. Hiçbir ağrı ya da acı hissetmeden tamamen hijyenik ortamda tüm işlemlerimizi itinayla gerçekleştirmekteyiz. Kıl yapınızın ve sıklığının durumuna göre seans randevuları oluşturup olabilecek en uygun lazer epilasyon fiyatları ile sizlerin her daim mutluluğunu gözeterek çalışmaktayız.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here