7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Dudak Kontürü

Dudak kontürü, adeta gülüşümüzü şekillendirir. Daha genç, dinamik ve her zaman rengini koruyan dudakları en mükemmel haliyle bize sunar.

Dudak Kontürü Nedir?

Dudak kontürü, işlemin uygulanacağı dudak bölgesine yapılan kalıcı makyaj uygulamasının kapsadığı ancak birtakım farklılıkları bulunan bir işlemdir. Sıklıkla dudak hattı ince, ağzı küçük ve dudakları belirsiz, aynı zamanda solgun görünümlü dudaklara sahip olan kişiler için adeta baştan yaratan bir uygulamadır. Fakat baştan yaratma tabiri doğallıktan koparak elde ettiğimiz bir sonuç değildir.

DMA estetik ve güzellik salonu olarak hangi işlemi uyguluyor olursak olalım önceliğimiz istenen harika sonuçları yakalamaktır. Bazen kişiler kararsız olup popüler moda sisteminin özendirmesiyle haddinden kalın dudak taleplerinde bulunabiliyorlar. Tahmin edersiniz ki bunu yapmak bizim için oldukça kolay bir şeydir. Ancak misafirlerimizin yüz tipine yakışmayacak ve onları güzelleştirmekten ziyade bambaşka bir simaya büründürüp tanınmaz hale getirecek işlemlerin uygulanmaması gerektiği konusunda ısrarlı tavsiyelerimiz olmaktadır. Dudak kontürü işleminin amacı ifade ve mimikleri bozmadan doğal bir dolgunluk ile belirgin çerçeve hattı oluşturarak yüzün bütününe taze bir görünüm katmaktır.

Dudak Kontürü Nedir?

Dudak Kontürü İzmir

Dudak Kontürü İzmir

Torbalı güzellik merkezi çevresinde bulunan, iş ahlakında güzellik ile sağlığı ayrılmaz bir bütün olarak addeden salonumuz tüm işlemlerinde sizlerin fayda sağlamanızı gözetir. Dudak kontürü de dikkat ve deneyim gerektiren bir uygulamadır. Aynı zamanda para kazanmak ve iş yapmış olmak için danışanların bilmediği konularda onları adeta kandırma odaklı, olmayacak şeyleri de önermemesi gereken bir uzman tarafından uygulanmalıdır.

Dudak kontürü uygulaması dudağın dış çevresi için kullanılacak iğne uçlu iğne ile yapılır. Yani buradaki ana malzememiz dudak kontür iğnesi olmaktadır. Tabi ki iğneyle yapılacak işlem için de iğne kadar elzem olan dudağa renk verecek olan boyayı seçmektir. Cilt tonunuza uygun olan rengi uzmanınız ile birlikte keyifle belirleyebilirsiniz. Renk tercihi yapıldıktan sonra kullanılacak olan boya, kişilere ait olan özel dudak kontür iğnesi ile enjeksiyona başlanır.

Bu noktada iğne ve enjeksiyon kelimelerinin bir arada geçmesi sizi korkutmasın. Çünkü iğnenin dudak altına gireceği maksimum ölçü ortalama olarak 0.3 milimetre derinliğinde olacaktır. Yani aslında yüzeysel bir uygulama olduğunu ifade edebiliriz. Üstelik işlem öncesi bölgeye uygulanan anestezi etkili krem veya jeller ile uygulama boyunca ağrı/ acı hissetmeden vakit geçirebilirsiniz. Dudak kontürü sonrası ve evde de bakımlarınızı yapmanız gereken ilk zamanları atlattıktan sonra hiçbir kalıcı iz ya da kızarıklık gibi problemlerle karşılaşmazsınız.

Dudak Kontürü Süresi Ne Kadardır?

Dudak Kontürü Fiyatı

Dudak Kontürü Fiyatı

Dudak kontürü seansında dövme mantığıyla işlem yapılmaktadır. Yani, pigment sağlayıcı boya dövme yapılır gibi dudaklarınıza uygulanır. Ancak elbette birtakım temel farklılıklar mevcuttur. Örneğin biz DMA Estetik ve Güzellik Salonu bünyesinde her zaman organik içerikli ürünler kullanmaktayız. Dudak kontürü boyası da buna dahildir. Dolayısıyla hem sağlığa dost ürünlerle hem de yabancı bir madde etkisi vermeksizin, rahatsızlık oluşturmadan işlemlerimizi yapmaktayız.

Dudak kontürü işlemi hacim, dolgunluk, kalınlaşan dudak hattı ve sunilikten uzak fresh görünümlü renklerle dudağı güzelleştirme amacı taşımaktadır. İşlem kalıcıdır ama elbette bitkisel içerikli olduğu için silinme ve etkinliğini kaybetme süresi vardır. 2 yıla yakın bir süre etkisini kaybetmeden, işlem yaptırdığınız dudakların verdiği mutluluğu yaşamanız mümkündür.

Dudak Kontürü Fiyatları

DMA estetik ve güzellik salonu uçlarda fiyatlar sunup güzelleşme arzusunu insanların içlerinde bırakan bir kuruluş değildir. Dudak kontür fiyatları daha önce işlem yaptırıp yaptırmadığınıza ve size uygulanacak seansın niteliğine göre farklılık göstermektedir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here