7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

TELEFON: 0 543 580 28 66
Bel Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir

Metabolik hastalıkların arttığı bu çağda, kadınlarda bel bölgesi dahil pek çok normal dışı kıllanma öyküsü duyulmaktadır. Bu durumu yaşayan insanlar ağda ya da epilatör gibi birkaç şık ile tüylerinı alırlar/ aldırırlar. Tabi bel bölgesi kendi başınıza depilasyon yapabilmeniz için oldukça sıkıntılı bir yerdir.

Ayrıca hangi şekilde bel bölgesi tüylerinizi temizliyor olursanız olun geri dönüşlü yöntemlerin hepsinde, tüyleriniz artık daha sert ve daha gür çıkacaktır. Zaten yaşadığınız moral bozukluğu ve diğer bölgeler yetmezmiş gibi bir de bel bölgesi ağdası canınızı daha çok sıkacaktır. Fakat sıkıntı yapmanıza hiç gerek yok. DMA estetik ve güzellik merkezi olarak iş bitirici çözümler sunmak bizlerin değişmez argümanıdır. Lazer epilasyon işlemi ile beliniz dahil bedeninizdeki hangi bölgeniz olursa olsun oradaki tüylerle kalıcı olarak vedalaşmanızı sağlıyoruz!

Bel Bölgesi Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Torbalı güzellik merkezi güzellik üniteleri arasında, sekteye uğramadan hizmet veren salonumuz estetik kaygıları yok edecek işlemlerle birlikte sağlığınızı da düşünerek adım atar. Bel bölgesi lazer epilasyon görsel düzgünlüğü hedeflemenin yanı sıra kıl dönmesi gibi sorunlarda tedavi için de şahane bir yöntemdir. Üstelik her yaştan kadın ve erkek için aktif olarak uygulanabilmektedir. Büyük acılar yaşayarak sıkça aldırmak zorunda kaldığınız tüylerinizden lazer epilasyon cihazı ile kurtulmak acısızdır. Sizlere uygun düzenlediğimiz seans sayılarına mukabil, kısa süren işlemlerin akabindeki günlerde tüylerinizin dökülmeye başladığını fark edeceksiniz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here