24Hour Callout

CALL NOW: 1-800-123-456

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Torbalı Kaş Alımı Kuaför

Birisi ile konuşurken kişinin kaşları öncelikle gözümüze çarpar. Kaşların rengi, dolgunluk derecesi ve şekli yüzümüzle orantılı olmalıdır. Yüz hatları geniş ya da uzun olan kişilerde bulunan kısa kaş hoş görünmeyeceği gibi; yuvarlak bir yüz yapısına sahip olan kişilerde bulunan gür ve uzun kıllardan oluşan kaş şekli de hiç hoş olmayacaktır. Kaş alımı ile birlikte yüzünüze uygun olacak kaş şeklini seçebilirsiniz. Eğer bunu kendiniz bilinçsizce yapacak olursanız kaşınızın şeklini bozacağınızı ve bir daha düzeltilmesinin de zor olduğunu unutmamalısınız.

DMA estetik ve güzellik salonu deneyimli çalışanları kaş alımlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaşlar cımbızla, iple ve ağda yöntemi ile alınmaktadır. Cildinize uygun olan yöntemin hangisi olduğunu belirledikten sonra; kaşlarınıza şekli vermek gerekmektedir. İnce kaş yapısı olsun isteyenler ya da kalın ve gür görünmesini isteyenler bizlere isteklerini iletebilirler. Bizler de kendi fikrimizi ilettikten sonra kaşlarınıza şekil verebiliriz. Uzun kılların kesilmesi ve kaşlarınızın taranması sonucunda bakışlarınızın mükemmel görüntüsüne yeni kaş şeklinizle ulaşabilirsiniz.

Kaş Bakımı ve Kaş Tasarımı

İzmir Torbalı Kaş Alan Yerler

İzmir Torbalı Kaş Alan Yerler

Farklı nedenlerden dolayı kaşlarınız cılızlaşmış ya da solgun bir görüntüye sahip olabilir. Yanlış kaş alım şekilleri, stres ya da bazı hastalıklar sonucunda kaş kıllarında azalma, menopoz döneminde kaşların seyrekleşmesi gibi sorunlar neticesinde beğenmediğimiz kaş yapısına sahip olabiliriz. Bu gibi durumlarda düzgün ve orantılı bir şekilde kaş alımı yaptırmak, onlara şekil verdirmek ve boyamak çözüm olabilir. Bunların yetmediği durumlarda da dövme kaş, mikroblading kıl tekniği ile güzel kaşlara ulaşabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Kaş Alımı Ücretleri Nasıldır?

Güzellik salonlarında uygulanan kaş alımı ücretleri oldukça makul sevidedir. Ama bazı yerlerde fazla fiyatlarla da karşılaşabilirsiniz. Torbalı güzellik merkezi firmaları arasında oldukça güçlü bir yere sahip olan salonumuz sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır. Kaş alımı yanı sıra bıyık alımı ile de bayanlar dudak üzerinde çıkmış olan istenmeyen tüylerden de kurtulmaktadırlar. Günümüzde erkekler de bakımlı ve düzgün kaşlar elde edebilmek için kaşlarını aldırıp şekil verdirmektedirler.

Sizler de bakımlı ve düzgün kaşlara sahip olabilmeniz için DMA estetik ve güzellik salonu tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Kaşlarınızı bilinçsiz ellere bırakarak yanlış işlemler yapılmasını engellemeniz gereklidir. Çünkü bozulan ve orantısız olan kaşlarınız sizleri mutlu etmeyeceği gibi; onları düzene sokmak da oldukça zor olmaktadır. Sizleri güzellik salonumuza bekliyoruz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here