7/24 Bizleri Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Jel Tırnak Fiyatları İzmir

Bunlardan en sık tercih edileni jel tırnak uygulamasıdır. Jel tırnak uygulaması uzun ömürlü oluşu ile beraber asil ve estetik açıdan hoş bir görünümde olmasından dolayı hemen herkesin beğendiği bir protez tırnak çeşididir.

Jel Tırnak Nasıl Yapılır?

Jel tırnak yapımı oldukça kolay ve kısa süreli bir uygulamadan oluşur.

Öncelikli olarak tırnaklarda varsa eski ojeler temizlenir. Ardından tırnaklar törpülenir, kısaltılır ve kapsamlı bir manikür işlemi yapılır. Manikürü tamamlanan tırnaklara işlem için özel olarak uygulanan yağ bazlı jel formundaki solüsyonlardan sürülür.

Bu jel solüsyon üç aşamadan oluşan işlemler ile uygulanmaktadır. İlk olarak sürülen jel katmanı, tırnak ucuna takılan protez tırnağı sabitlemeye yaramaktadır. İkinci jel katmanı, protez tırnağın orijinal tırnakla bütünleşip şekil alması için kullanılmaktadır. Son olarak üçüncü aşama olarak sürülen jel sıvısı ise tırnağın pürüzlerini ve katlarını düzleştirmek için rötuş mahiyetinde uygulanmaktadır. Son katman olarak sürülen jel aynı zamanda tırnağın parlak bir görünümde olmasını sağlayan bir içeriği de sahiptir.

Jel Tırnak İzmir Torbalı

Jel Tırnak İzmir Torbalı

Jel Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Jel tırnak çıkarma, evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir. Çünkü sabitlenerek birçok aşamadan geçen tırnaklar, şayet evde çıkarılmaya çalışılırsa tırnakta tahriş ve soyulmalar olabilir.

Protez jel tırnak bir süre sonra yenilenmesi, tırnak uzadıkça bakımının yapılması ya da renk değişikliği yapılması istendiğinde çıkarılması gerekmektedir. Uygulama yapılırken nasıl ki art arda farklı ürünler ve işlemler yapılıyorsa, çıkarma işleminde de benzer yöntemler uygulanır.

Jel Tırnak İzmir Alsancak

Jel Tırnak İzmir Alsancak

Jel Tırnak Avantajları

Ellere hoş, temiz ve bakımlı bir görüntü katan jel tırnak işleminin uygulandığı tırnaklar, görsel anlamda kişinin kendisini de iyi hissetmesini sağlar. Bakımlı ve zarif eller hem özgüven yükseltir hem de muhatabına etkin bir imaj çizer. Bu anlamda protez tırnak yaptırmak son derece doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca düzenli olarak oje sürmek ve silmek zorunda kalmaksızın haftalar boyunca aynı muntazamlığını koruyan jel tırnak kullanımına devam edebilirsiniz. Bu ise oldukça pratik bir durum olup size diğer işleriniz için zaman kazandıracaktır.

DMA Torbalı estetik ve güzellik merkezi konuklarına her zaman hijyenik koşullarda ve profesyonel uzmanları ile kaliteli hizmet sunmayı vaat eder.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here