7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Cihazla Bölgesel Zayıflama

Kavitasyon işlemini yalnızca cilt bakımı uygulamaları yapmakla kalmayan DMA Estetik ve Güzellik Salonu olarak uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Vücudunuza yerleştiğini, ne yaparsanız yapın asla gitmeyeceğini düşündüğünüz yağlarınız ve selülit görüntüsü kavitasyon işlemi ile en aza indirgenecek ve uygulamalarımız sonucu yok olacaktır.

Kavitasyon İşlemi Nasıl Yapılır?

Kavitasyon İzmir Torbalı

Kavitasyon İzmir Torbalı

Kavitasyon işlemi özel kavitasyon cihazı ve bu konuda özel eğitimli kişilerle yapılan bir bölgesel incelme işlemidir. Bu işlemde cilt altındaki yağ dokuları, düşük frekanslı ultrason dalgaları kullanılarak özel bir cihazla parçalanır. Bu parçalama işleminde yağ dokusu sıvı bir yapıya dönüşür, sıvıya dönüşen yağ dokusu karaciğer yoluyla dışarı atılarak bölgeden uzaklaştırılır. Herhangi bir kesme, açma işlemi gibi cerrahi işlemler yapılmayan bu işlemde yalnızca cildin dış yüzeyine temas ve baskı uygulanmaktadır. Kavitasyon işlemine başlanmadan önce uygulamanın yapılacağı deriye özel bir jel sürülür, uygulama yapılan cihaz jelin sürüldüğü bölgede hareket ettirilir. Herhangi bir acı, ağrı ne işlem süresinde ne de işlem sonrasında görülmemektedir.

Kavitasyon İşlemi Vücudun Hangi Bölümlerine Uygulanabilmektedir?

Kavitasyon işlemi, karın bölgesine ve bacak bölgesine uygulanmaktadır.

Kavitasyon İşlemi Kaç Seans ve Kaç Dakika Sürer?

Bölgesel Zayıflama İzmir Torbalı

Bölgesel Zayıflama İzmir Torbalı

Kavitasyon işleminin seans sayısı ve seansların süresi işlemin yapılacağı bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Etkili ve gözle görülür bir sonuç elde etmek için ortalama 6-8 seans arası uygulama yapılmaktadır. Her seans 40-120 dakika arası sürebilmektedir, kişilerin tercihleri ve uygunluğu dikkate alınarak hafta en az 2 tercihe bağlı 3 seans uygulama yapılabilmektedir.

Bölgesel incelme işlemi öncesi kavitasyon işleminin yapılacağı bölgenin ölçüleri alınır, tüm seanslar tamamlandıktan sonra tekrar ölçüm yapılarak kaç cm incelmeye ulaşıldığı müşterilerimize bildirilir. 1-15 cm arası bir incelme çoğu zaman işlem sonrası meydana gelmektedir.

Kavitasyon işlemi sırasında seansların arası ne kadar kısa tutulursa, işlemden alınacak verim o kadar fazla olacaktır. Torbalı Güzellik Merkezi araştırması içinde olan kişilerin işinin ehli olan DMA Estetik ve Güzellik salonumuzda kendilerine uygun olan seans süreleri belirlenecek ve ona göre işlem yapılacaktır.

Neden Kavitasyon İşlemi Yaptırmalıyım?

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Kavitasyon işlemi kilo verme ve vücudun belirli bölgelerinde oluşan kusurlu görüntülerden kurtulma durumunda egzersiz, diyet ve çeşitli kilo verme uygulamalarının yetersiz kaldığı durumlarda devreye girmektedir. Geleneksel kilo verme yöntemleri çoğu zaman kişinin kısa sürede sonuç almasına kolaylık sağlamamakla birlikte uzun uğraşlar, aç kalmalar, ağır egzersizler yapılarak ilerlenmesi gereken bir yol olduğu için çoğu zaman yarıda bırakılan ya da pes edilen bir süreçtir. Bu açıdan kavitasyon İşlemi hem kısa süreli hem acısız, ağrısız bir incelme işlemi olarak birçok açıdan incelmek ve kusursuz bir cilt görünümüne sahip olmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayan bir uygulamadır. Ayrıca asla sağlıksız bir yöntem olmamakla birlikte vücudun kendi yağ yakım sisteminin kullanılmasıyla işlem yapılan bölgedeki yağların dışarı atılması sağlanmaktadır.

Cerrahi bir yöntem olmamakla birlikte kişinin bir iyileşme süreci yaşaması söz konusu değildir. Yara izi, acı, ağrı da uygulama sonrasında meydana gelmemektedir. Diğer kilo verme, bölgesel incelme uygulamalarında meydana gelen sarkma, büzüşme, şekil bozukluğu gibi durumlar kavitasyon işleminde meydana gelmemekte tam tersine cilt daha da sıkılaşmaktadır.

Kimler Kavitasyon İşlemi Yaptıramaz?

Böbrek ve karaciğer yetmezliği olan kişilerin kavitasyon işlemi yaptırması tavsiye edilmemektedir. Bununla birlikte hamile ve emziren kadınların da bu işlemi yaptırmaması gerekmektedir. Kalp yetmezliği, kanser tedavisi, epilepsi gibi ciddi hastalıkları olan kişiler de aynı zamanda bu işlemi yaptıramaz.

Kavitasyon İşleminin Faydaları Nelerdir?

Kavitasyon işlemi uzun süreli uğraşlar sonucu düzenli spor, düzenli egzersiz durumunda bile kurtulamadığımız bölgesel yağlardan kurtulmamıza yardımcı olan cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Kavitasyon işlemi yapılan bölgede 1-15 cm arası incelme meydana gelmekte, cilt sıkılaşmış pürüzsüz bir görünüm almakla birlikte cilt üzerindeki selülite yönelik oluşumlar da azalmaktadır.

Kavitasyon İşleminin Ücreti Nedir?

Kavitasyon işleminin ücreti uygulamanın yapılacağı bölgeye göre, bölgenin kalınlık ve uygulanması gereken tedavi süresine göre değişiklik göstermektedir. Kavitasyon fiyatları seans başı 250 TL ile 1000 TL arasındadır. İşini en iyi şekilde yerine getiren uzman estetiysen ve güzellik uzmanlarımızla tanışıp, yaptıracağınız işlemle ilgili en detaylı bilgiyi yüz yüze vermek için siz değerli müşterilerimizi İzmir Torbalı’da bulunan DMA estetik ve güzellik kliniğimize bekliyoruz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here