7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Popo (Kalça Bölgesi) Lazer Epilasyon İzmir

Ciddi bir psikolojik sıkıntı veren kalçada kılların oluşumu yaşam kalitesini de etkiler. Kişilerde özgüven problemine yol açar.

Bu nedenle bölgedeki tüylerden kurtulmak için düzenli olarak klasikleşmiş ve ama sürekli tekrarlanması gereken kıl alma tekniklerine başvurulur. Bu durum ise işleri daha da karıştırır. Çünkü kökünden alınan tüyler daha güçlü bir halde yeniden ve daha kısa zamanda çıkmaya başlar. Bu kısır döngüyü kırmak günümüzün lazer epilasyon olanağı ile sandığınızdan çok daha kolay. Torbalı güzellik merkezi hayatın tadını çıkarmaya yönelik güzellik ve sağlığa dair tüm işlemler için yanınızda.

Popo (Kalça Bölgesi) Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Teninin pürüzsüzlüğüne görsel düzgünlüğüne önem veren herkese popo (kalça bölgesi) lazer epilasyon uygulanabilmektedir. Kişinin tüy yapısının ve cilt durumunun analizini yaparak çözüme hızlıca ulaşılmasını sağlıyoruz. Lazer epilasyon işlemleri DMA estetik ve güzellik salonu ailesi tarafından büyük bir özen ve kişiye özel düzenlemeler ile yakın vadede en iyi sonucu almaya odaklıdır. Tüylenme problemi kaderiniz değildir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here