7/24 Bizleri Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Kalıcı Dipliner İzmir Torbalı

Böylesine tafsilatı bulunan bir iş çoğu zaman bıkkınlık getirebilir. Zira günümüzdeki kadın figürü, hem evde hem de iş ortamında her daim yoğun tempolu bir hayatın içerisinde aktif olarak yer almaktadır. Her şeyin pratik ve seri olanını seçmek en mantıklısı olacaktır. Aksi takdirde hayat koşturmacası içerisinde işleri yalınlaştıramazsak ruh ve beden sağlığımız sekteye uğramaya başlar.

İşte tam da bu noktada her gün yapıp temizlenmesi gereken makyaj aktivitesine karşı kalıcı makyaj uygulamaları imdada yetişiyor. Kalıcı dipliner, kalıcı makyaj işlemleri arasında en çok tercih edilen uygulamalardandır.

Kalıcı Dipliner Nedir?

Dipliner, gözün üzerine ve kirpikle bitişik olarak tam dibine sürülen bir göz makyajı uygulamasıdır. Ancak eyeliner ya da göz kaleminden farklı olarak, dipliner daha ince bir çizgide sürülür ve yumuşak dokulu bir materyale sahiptir. Kalıcı dipliner ise, dipliner işleminin kalıcı makyaj tekniği ile kalıcı olarak uygulanmasıdır.

Kalıcı dipliner uygulaması gözün daha da çekici bakışlara sahip olmasını sağlar. Ayrıca gece gündüz her an böylesine büyülü bakışlar etkisini korur.

Kalıcı Dipliner Yapan Yerler İzmir Torbalı

Kalıcı Dipliner Yapan Yerler İzmir Torbalı

Kalıcı Dipliner Nasıl Uygulanır?

Kalıcı dipliner uygulaması oldukça konforlu, ağrısız ve acısız bir işlemdir. Ayrıca doğru merkezlerde ve uzman kişiler tarafından yapıldığında hiçbir riski ya da yan etkisi söz konusu değildir.

Kalıcı dipliner işlemine başlamadan önce bir göz kalemi ile nasıl bir hatta, incelikte veya kalınlıkta, kuyruğunun uzantısı gibi pek çok detay belirlenir. Yapılacak olan dipliner tasarımı belirlendikten sonra çok az bir miktarda anestezik jel bölgeye sürülür. Kısa zamanda lokal bir uyuşukluk oluşur ve ardından istenen renkteki boya cihaza yerleştirilip boyama işlemi başlar.

Dövme mantığı ile uygulanan kalıcı dipliner işlemi aslında dövmeden tamamen farklıdır. Çünkü kullanılan boyalar organik ve sonsuza kadar kalıcı değildir.

Kalıcı Dipliner Kullanım Süresi

Kalıcı dipliner ne kadar kalır diye merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle tekrar belirtmekte fayda var ki, kalıcı makyaj uygulaması dövme gibi derinin alt tabakına nüfuz eden bir formatta değildir. Bu nedenle kalıcılığı elbette bir süre ile sabittir. Ortalama olarak 2 yıl boyunca akma ya da bozulma olmadan kalıcı dipliner kullanılabilir. Ancak uzman kişiler tarafından yapılan işlemler ve düzenli bir bakım ile kalıcı dipliner süresi 3 yıla kadar uzayabilir. Ayrıca güneş ve solaryum gibi zararlı ışın seviyesi yüksek unsurlardan kendinizi korumanız kalıcılık anlamında çok daha yararlı olacaktır.

Kalıcı Dipliner Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalıcı Dipliner Fiyatları İzmir Torbalı

Kalıcı Dipliner Fiyatları İzmir Torbalı

Kalıcı dipliner uygulaması kişinin hayatını kolaylaştıran ve sürekli makyaj yapma zahmetinden kurtaran bir kalıcı makyaj yöntemidir. Ayrıca göze derinlik katan ve her zaman bakımlı görünmeye olanak sağlayan işlem hemen herkes tarafından yapılabilir. Ancak istisnai durumlar olarak alerjik hastalıklar ve işlem yapılacak bölgedeki cilt hastalıkları bu gibi uygulamaların yapılmasına engel teşkil eder.

Herhangi bir hastalığın bulunmadığı durumlarda kalıcı dipliner alerji ya da başka bir istenmeyen etki oluşturmaz. Fakat elbette ki işlem öncesinde, esnasında ve sonrasında hijyenik koşullarda bu uygulamanın hayata geçirilmesi oldukça mühimdir. Zira bulaşıcı hastalıklar adına risk oluşturan mekanlar ve aletler birer tehdit unsuru olabilir. Aynı zamanda bu işlemi yapacak kişinin eğitimini almış bir uzman olması da son derece önemlidir.

İşlem bitiminde gereken bakımların yapılması diğer hususlar kadar önemlidir. Güzellik uzmanınızın size belirttiği şekilde işlem sonrası koruma ve bakımlar, ihmal edilmeden yerine getirilmelidir.

DMA Torbalı Estetik ve Güzellik Merkezi tüm işlemlerde olduğu gibi kalıcı makyaj uygulamalarında da her zaman misafirlerinin sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutar.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here