7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Lenf Drenaj Bölgesel Zayıflama

Temel anlamda zayıflama işlemleri sırasında parçalanan yağların vücuttan atılmasının hızlandırılması lenf drenaj uygulaması ile sağlanmaktadır. İzmir Torbalı güzellik merkezi, DMA estetik ve güzellik olarak uzman kadromuzla sizlere lenf drenaj işlemini de en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Lenf drenaj uygulaması, lenf dolaşımının hız kazanmasına sağlayarak vücuttaki ödem ve toksinlerin dışarıya atılmasını hızlandırır. Bu uygulama şu şekilde yapılır:

 • Lenf drenaj uygulaması yapılacak kişiye özel bir kıyafet giydirilir.
 • Uygulama süresi boyunca kişi bu kıyafetin içerisinde bekletilip, dinlendirilir.
 • Kıyafetin içerisinde bulunan kablolarla vücuda sıcaklık, akım ve titreşim verilir.
 • Kişiye verilen sıcaklık, akım ve titreşim etkisiyle yağ yakımı hız kazanır.
 • Kişi seans süresi boyunca bu uygulamaya maruz bırakılır. En iyi sonuca ulaşılması seans sürelerinin arasının kısa tutulmasıyla olacaktır.

Lenf Drenaj Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Lenf Drenaj İzmir

Lenf Drenaj İzmir

Lenf drenaj uygulaması vücuttaki fazla ödem ve toksinin atılmasını hızlandıran bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntemin faydaları ise şu şekildedir:

 • Selülit oluşumunu yavaşlatır, olan selülitlerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.
 • Bölgesel zayıflamalara yardımcı olur.
 • Ağır hastalık, ameliyat ve ilaç kullanımı sonucu oluşan ödemin vücuttan atılmasını sağlar.
 • Hamilelik ve yaş ilerlemesi sonucu oluşan varislerin oluşumunun engellenmesini sağlar.
 • Menopoz döneminde oluşan ödemlerin atılmasında hızlandırıcı etkisi vardır.
 • Acısız, ağrısız, cerrahi bir yöntem olmayan lenf drenaj uygulaması kişinin vücudundaki ödem ve toksinlerin bizzat kişinin kendi boşaltım sistemiyle, idrar yoluyla dışarı atmasını sağlayan zararsız bir yöntemdir. Şimdiye kadar hiçbir yan etkisi ve zararı tespit edilmemiştir.

Lenf Drenaj Uygulamasını Kimler Yaptırmamalıdır?

Kalp yetmezliği, damar tıkanıklığı, kanser tedavisi gibi ağır hastalıkları olan kişilerin bu uygulamayı yaptırmaması gerekmektedir. Hamile ve emziren kadınların, tansiyon ve şeker hastalarının ayrıca hemoroit tedavisi gören insanların da lenf drenaj uygulamasını yaptırması tavsiye edilmemektedir.

Lenf Drenaj Vücudun Nerelerine Uygulanabilir?

Lenf drenaj uygulaması vücudun tamamını kapsayan bir uygulamadır. Tüm vücudu etkileyen bir değişim sağlamakla birlikte, bölgesel değişim de sağlamaktadır.

Lenf Drenaj Uygulaması Kaç Seans ve Kaç Dakika Yapılır?

Lenf drenaj uygulaması seans düzenlemesi kişiden kişiye ve farklı şekilde düzenlenmektedir. Fakat genel anlamda değerlendirildiğinde seanslar yaklaşık 20-40 dakika arası sürmektedir. Kişinin uygunluk durumuna göre de haftada 2-3 seans olacak şekilde toplam 3-6 haftalık seans düzenlemesi yapılır.

Lenf Drenaj Masajı

Lenf Drenaj Masajı

Lenf Drenaj Uygulaması Fiyatı Nedir?

Lenf drenaj uygulamasının ücreti kişiye göre planlanan seans ve uygulamaya süresine göre değişiklik göstermektedir. Birinci kalite ekipman ve cihazlarımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı kendine ilke edinen ekibimizle yapacağınız görüşmeler sonucu işlem hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here