7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Koltuk Altı Lazer Epilasyon İzmir

Aslına bakılırsa epilasyon denilince, kozmetik bir işlem olduğu ya da görsele hitap eden bir bakım olarak algılanıyor olabilir. İşin estetik kısmı elbette kaçınılmaz olumlu bir sonuç. Fakat aynı zamanda terleme ve genel beden hijyenini korumada da kol altımızı her zaman temiz tutmak çok önemlidir. Ağda veya jilet tarzı geleneksel yöntemler hem zahmetli hem de boşa geçirilen zamandan ibarettir. Kıllarınızı hem sık sık almak zorunda kalır hem de sonu olmayan bir yolda olduğunuz için bıkkınlık had safhadadır. Ama buna kesinlikle mecbur değilsiniz. Merkezimiz DMA estetik ve güzellik salonu ağrı ve acı hissetmenizi önleyecek lazer epilasyon cihazı ile istenmeyen tüylerden hayli kısa zamanda kurtulmanızı sağlıyor.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Ergenliği çağından sonraki yaş döneminde olan tüm kadın ve erkekler için uygulanması son derece güvenli bir işlem olan koltuk altı lazer epilasyon mucize gibi bir uygulamadır. Çünkü vücudun diğer bölgelerine kıyasla pek de inatçı bir kıl yapısına sahip olmayan kol altı bölgesi hızlı bir şekilde amaca yönelik yanıt vermektedir. İlk birkaç seans içerisinde bile fark edilir ölçüde tüylerinizin azaldığını birebir gözlemlersiniz.

Koltuk altı lazer epilasyon işlemi son derece pratik bir uygulama ile yapılır. İşlem pratik olsa da teorik manada elbette uzman kişilerce uygulanması ve cihazların kalite standartlarına uygun olması büyük önem taşır. Aylık olarak ya da 2 haftada bir kol altı tüylerinizi almak ya da aldırmak zorunda olmanın hiç hoş bir şey olmadığını biliyoruz. Çünkü hem acılar çekip hem sürekli bir bütçe ayırıp hem de özel bir vakit harcamak mecburiyetindesinizdir. Ancak kol altı lazer epilasyonuyla bu dertten kesin olarak kurtulmanız mümkündür.

Koltuk altı lazer epilasyon genelde paketler halinde verilip diğer bölgelerle kombine bir işlem olarak uygulanır. Tabi ki isteyenler yalnızca tek bölgeye de işlem yaptırabilmektedir. Fakat sizi rahatsız eden ve giyiminizi bile kısıtlayan istemediğiniz tüylerde lazer epilasyon ile 8 seansta kurtulabilirsiniz. Burada önemli olan kol altı tüylerinizin kalınlığı, rengi ve yayılımıdır. Tüm bunlar seans sayılarını belirlemede etkileyici unsurlardır.

Koltuk altı lazer epilasyon zararları ya da yan etkilerine dair pek çok soru ile karşılaşmaktayız. Lenf düğümleri ve terleme bezlerinin yoğun olarak bulunduğu kol altı bölgesi hassas bir alandır. Ancak lazer epilasyon uygulamasının ne kol altı bölgesine ne de bir başka alana zarar verme gibi bir olasılığı yoktur. Lazer epilasyon cihazı sadece tüy ve tüy köklerine etki edecek niteliktedir. Zaten lazer epilasyon cihazları FDA onaylı olduğundan gönül rahatlığıyla işlem yaptırabilirsiniz.

Kol altı lazer epilasyon fiyatları görece oldukça ucuzdur denebilir. Zira sürekli olarak sonu gelmeyen bir kol altı depilasyon işlemi silsilesini ömür boyu çektiğinizi düşünün. Bu süreçte ödeyeceğiniz rakamları kabaca hesapladığınızda ne demek istediimizi daha net anlayacaksınız. Tüy yapınızı analiz edip ve diğer hususiyetler de değerlendirilerek net bir fiyat belirlemek adına sizleri merkezimize bekliyoruz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here