7/24 Bizi Arayın

TELEFON: 0 543 580 28 66

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
Omuz Bölgesi Lazer Epilasyon İzmir Torbalı

Tabi neredeyse tamamen erkeklerde rastlanan bir durum olmasına rağmen birtakım hormonal hastalıklar neticesinde kadınlarda da omuz bölgesinde kıllanma görülebilmektedir. Lazer epilasyon cihazı her bölgede çıkan kıla aynı etkiyi farklı programlarla göstermektedir. Kombine olarak paket halinde uygulama yapılabileceği gibi sadece omuz bölgesi lazer epilasyon ihtiyacı duyan misafirlerimiz de oldukça fazladır.

Kişiler, hiç kimse görmeyecek dahi olsa omuz bölgesinde bulunan kıllardan rahatsızlık duymaktadırlar. Kaşıntı, terleme ve benzer pek çok şikayeti de beraberinde getiren bu tarz kıl yoğunluğu hayatı oldukça zorlaştırmaktadır. Çok sık alınması gerektiği ve bölge olarak ulaşılması yakın bir alan olmadığı için zahmeti de malumdur ki epeyce fazladır. Zamandan ve konforunuzdan taviz vermeden hızlı sonuçlar alarak lazer epilasyon yaptırarak kıllarınızdan kesin olarak kurtulabilirsiniz.

Omuz Bölgesi Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

İfade ettiğimiz gibi genel olarak erkeklerin tercih ettiği bir uygulama olsa da omuz bölgesi lazer epilasyon bölgede seyrek yada sık çıkan kıllarından rahatsız olan herkese uygulanabilir. Acısız, kısa süren ve risksiz bir yöntem olması uygulamayı çekici kılan bir diğer unsurdur.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen bizi arayınız 0543 580 2866

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Lazer epilasyon konusunda gerçekten oldukça başarılı ve ilgili bir firma. Epilasyon için gittim ama artık düzenli olarak farklı ihtiyaçlarım içinde gidiyorum özellikle kirpik lifting ve kovitasyon arayanlara tavsiyemdir.

Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi

Kesinlikle tavsiye ettiğim tek güzellik merkezidir. Bende çekinerek başladım ama o kadar ilgili ve profesyoneller ki ön yargılarım da gitti. Bu arada dimdik ayakta duran, güçlü bir kadın girişimci yönetiyor der, susarım 👍💪

Gamze Melek Kaya, Müşteri

Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi . Aysun hanım ve Çiğdem hanım çok güler yüzlü neşeli insanlar. İşlerinde de oldukça başarılılar. Kullandıkları makineler de yaptıkları işlemler de çok iyi .Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Polat, Müşteri

Protez tırnak uygulaması yaptırdım gerçekten mükemmel bir sonuç aldım. En önemlisi Aysun Hanım gibi çok güzel bir insanı tanıdım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben her türlü kefilim.

Gamze Köse, Müşteri

Gayet iyi kaliteli cihazların torbalıda olması biz mağdurları kurtardı aldıkları parayı kesinlikle hakediyorlar teşekkürler DMA ESTETİK protez tırnak işlemide aldım natya hanım işin ehli ellerim artık daha bakımlı tırnaklaım daha güzel

Seray Ilgın

Tam olarak 4 güzellik salonuna gittim tek bile kılım dökülmedi ama dma güzellik salonunda beşinci seansımda kılları bitti tşkler Aysun Hanım

Özge Çetinbaş

Daha önce farklı lazer epilasyon merkezine gittim 1 yıl hiç sonuç alamadım tam tersi dahada beter bi hale geldi vücudum DMA’ ya başladım çok memnunum 6 Seyans girdim %85 bitti yani herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here

Daha önce bir çok yerden lazer işlemi aldim hep mağdur oldum da sayesinde yuzde 95 sonuç aldim iyi ki gelmişim dediğim tek guzellik merkezi aysun hanım cok ilgili güler yüzlü

Leyla Bulut, Your Content Goes Here